5. 6. 2013 HC Sparta

Autogramiáda v Letňanech jen v sobotu!

První autogramiáda sezony se blíží! Už v sobotu se v rámci akce Aerobatic Freestyle Challenge 2013 budou fanouškům podepisovat na letišti v Praze – Letňanech obránce Karel Pilař a útočníci Petr Kumstát s Dominikem Pacovským. Nedělní autogramiáda v průběhu akce Police for People Music Festival 2013 se však bohužel ruší vzhledem k nasazení policejních složek při povodních. Akce by se měla uskutečnit v pozdějším termínu, a to 23. června.

Bohatý sobotní program s názvem Aerobatic Freestyle Challenge 2013 bude zahájen už v deset hodin dopoledne a trvat bude až do pozdních odpoledních hodin. Samotná autogramiáda sparťanských hráčů bude probíhat od 11 do 13 hodin a zúčastní se jí trojice Pilař, Kumstát a Pacovský. Protože na sobotní akci se platí vstupné, připravila Sparta pro své fanoušky společně s FanClubem speciální akci v podobě volných vstupenek. Podrobnosti najdete zde.

Sobotní akce se koná v rámci Sportovního Holdingu Praha a návštěvníci se mohou těšit kromě autogramiády Sparty i na hráče týmu HC Lev Praha či basketbalisty Nymburka. Pro návštěvníky bude v obou dnech připraven také stánek sparťanského fanshopu s klasickou nabídkou i letními novinkami.

Hot Peppers Aerobatic Freestyle Challenge nabídne zónu pro ženy i dětský koutek

Přímý přenos Hot Peppers Aerobatic Freestyle Challenge na TV Fanda

Kdo ze sportovců se na autogramiádě objeví?

sobota 8. června 2013, Letiště Praha Letňany

• HC Sparta Praha – Karel Pilař, Petr Kumstát, Dominik Pacovský
  • HC Lev Praha – Ondřej Němec, Petr Vrána, Michal Birner a Jakub Krejčík
  • ČEZ Basketball Nymburk – Vojtěch Hruban, Lukáš Palyza, Tomáš Pomikálek
  • Vstup na akci je 190 Kč v předprodeji a 250 Kč na místě.

Oficiální tisková zpráva o zrušení nedělního programu:

V neděli 9. června se měl na Letišti Praha Letňany uskutečnit Den s Policií, na jehož zdárném průběhu spolupracuje i Sportovní holding Praha, a na něj navazující hudební festival Police for People za účasti známých a úspěšných kapel Buty, Mandrage nebo Sto zvířat. Příroda se ale postavila proti. Povodně si vyžádaly zapojení všech záchranářských složek, včetně policistů, hasičů a zdravotníků, kteří tak jsou nasazeni do boje s vodním živlem a pomáhají postiženým záplavami. Jejich pomoc je neocenitelná a naplno dávají všechny své síly ve prospěch rychlé likvidace škod.

Z toho důvodu byl Den s Policií v původním termínu 9. června 2013 zrušen a stejně tak i festival Police for People. Nikdo z těch, kteří se na akci na letňanské letiště chystali, ale o nic nepřijde. Den s Policií i festival se posouvají o dva týdny na neděli 23. června 2013.

Návštěvníci se mohou těšit na vystavenou techniku a ukázky činnosti zúčastněných složek (Policie ČR, Městská policie hl. m. Prahy, Celní ředitelství Praha, Vězeňská služba ČR, Vojenská policie Praha, Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy a Zdravotnická záchranná služba). Mezi ukázkami je zařazeno např. slaňování z vrtulníku, seskok s padákem, fotbalové utkání na koních mezi Policií ČR a Městskou policií hl. m. Prahy, činnost služebních psů, zadržení ujíždějícího vozidla apod. Mezi nejmodernější technikou bude možné spatřit i historická policejní vozidla.

O organizaci autogramiády hokejistů Lva a Sparty a basketbalistů Nymburka, která byla plánována na neděli 9. června, budeme včas informovat.

Vstup na celou akci je zdarma.

Sportovní holding Praha se všemi svými entitami velice oceňuje práci všech záchranných složek a věří, že se podaří následky povodní co nejrychleji zlikvidovat.

Tomášek po zranění: Snad mě to posílí!

Kovář: Pozici jedničky si musím zasloužit

Vstupenky na pražské derby v prodeji!

Krejčík: Potkal jsem tu spoustu kamarádů