27. 11. 2018 HC Sparta

Brankář Machovský navštívil společnost BHMW

Hráči Sparty se o něj díky novému partnerství s firmou Bohemia Healing Marienbad Waters (BHMW) nemusí tolik starat. Přímo do šatny totiž začne dodávat léčivé vody společnost Bílinská kyselka, Zaječická hořká voda, Ferdinandův a Rudolfův promen a vodu Aqua Maria.

Přímo do stáčírny v Bílině se zajel podívat i strážce sparťanského brankoviště Matěj Machovský, aby zároveň přivítal nového GOLD partnera týmu HC Sparta Praha. Proč právě on? Má k této "branži" nečekaně velice blízko. "Moji rodiče stáčeli Horský pramen. I díky tomu přesně vím, o co v procesu jde," prozrazuje sparťanská gólmanská jednička.

Na rozdíl od dalších zástupců Sparty tak nepotřeboval příliš vysvětlovat, k čemu slouží nejrůznější přístroje. "Sám jsem si výrobou prošel. Vím, co je vyfukovačka, jak stáčení funguje a co je a naopak není při stáčení vody potřeba," říká Machovský.

Spokojení s novým partnerstvím jsou i zástupci společnosti Bohemia Healing Marienbad Waters. "Jsme opravdu rádi, že jsme se Spartou domluvili a můžeme tento klub podporovat," těší výkonného ředitele BHMW Vojtěcha Milka. Společnost BHMW má totiž ke sportovcům velice blízko a chystá ještě rozšířit své portfolio. Získala totiž licence na výrobu iontových a energetických nápojů světové sportovní značky Head pro desítky států světa.

Naštvaný Forman: Musíme udělat play off!

SPA - OLO 1:3 - Sparťané podlehli Olomouci

Buchtele: Zbytečné drama, ale důležité body

CHM - SPA 2:3p - Sparta vyhrála v prodloužení