18. 2. 2019 HC Sparta

Dnes končí aukce dresů Sparta vzdává hold!

V rámci jubilejního desátého ročníku projektu Sparta vzdává hold nastoupili sparťanští hokejisté ve speciálních dresech bez reklam. Na těch je vyvedeno 191 jmen hrdinů IZS a AČR, kteří zemřeli při výkonu služby od vzniku ČR v roce 1993 do konce roku 2018, ať už v České republice, nebo na zahraničních misích v případě českých vojáků. Tyto hrané dresy si můžete vydražit v sadách společně s návleky na kalhoty a štulpnami, získat unikátní artefakt a navíc přispět na dobrou věc. Výtěžek aukce totiž poputuje na konta Nadace policistů a hasičů, Vojenského fondu solidarity a Asociace Zdravotnických záchranných služeb ČR.

VSTUPTE DO AUKCE SETŮ SPARTA VZDÁVÁ HOLD

Vyvolávací cena zápasových sad je 4 000 Kč, výhercům aukce budou dodány s certifikátem pravosti. Vyvolávací cena podepsaných puků je 500 Kč. Aukce končí v pondělí 18. února ve 20.00 hodin.

Den otevřených dveří pro budoucí sparťany

Petr Ton: Nabídka Sparty nešla odmítnout

David Stach dres Sparty neoblékne

Sparťanská pětka: Druhý běh pro dobrou věc