7. 5. 2021 Marek Táborský

Do dalších tří sezon se Sobotkou

Zkušený útočník Vladimír Sobotka bude pokračovat ve Spartě i v následujících sezonách. Jeden z klíčových hráčů uplynulé sezony podepsal kontrakt na tři roky.

"Udržení Vládi Sobotky pro nás bylo jednou z posezonních priorit. Jeho všestrannost a zkušenost byla na výkonech týmu citelně znát. Jsme moc rádi, že se rozhodl pokračovat v našem klubu," uvedl sportovní ředitel Petr Ton.

Sobotka ve své kariéře prožil několik sezon v NHL, úspěšný byl rovněž v Kontinentální lize. Šikovný forvard, který nemá problém ani s tvrdou hrou, si v uplynulé sezoně připsal ve 36 zápasech jednatřicet bodů, dalších šest jich přidal v play off.

"Ve Spartě se cítím dobře. Sešla se tu dobrá parta, která má na to útočit na nejvyšší příčky. I v příští sezoně budeme silní. Jsem rád, že mohu být součástí takového týmu," říká Vladimír Sobotka. "S lidmi, kteří jsou hladoví po úspěchu, je radost pracovat," dodává.

Útok posílí Švéd Erik Thorell

Thorell: Chci s týmem dojít co nejvýše

Trenérský štáb A-týmu doplní Tomáš Hamara

Program CHL: start na severu a domácí série