2. 2. 2017 HC Sparta

Doprovodný program nedělního dětského utkání

Čtvrté dětské utkání v aktuální sezoně je na programu již tento týden! Těm nejmenším sparťánkům a jejich rodičům bude věnován nedělní zápas s Chomutovem. Úvodní buly padne již v 15.00 hodin, aby si hokej mohly užít celé rodiny i s dětmi. Pro ty bude jako vždy připraven doprovodný program, který bude probíhat od 12.00 do 14.00 hodin na kluzišti na střeše v Galerii Harfa.

Doprovodný program bude tentokrát poprvé probíhat na kluzišti na střeše Galerie Harfa. Zde se od 12.00 do 13.45 hodin uskuteční miniturnaj žáčků druhých tříd, kterého se samozřejmě zúčastní malí sparťané a s nimi také vrstevníci ze Slavie a Letňan. Malí fanoušci jsou zváni, aby podpořili sparťany a podívali se, jak se hraje žákovský hokej. A hned po turnaji si budou moci sami vyzkoušet, jaké to je stát na bruslích. Od 13.45 do 14:45 bude totiž ledová plocha otevřena všem fanouškům. Brusle je možné si zapůjčit přímo na místě, hokejky ale prosím nechte doma, na ploše se bude pouze bruslit.

Každé dítě, které přinese do Zákaznického centra v O2 areně obrázek se sparťanskou tematikou, dostane i tentokrát volnou vstupenku na dětské utkání! 


Partner dětského utkání:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mistři světa ze Sparty: legendy doplnilo duo K+K

Sparťanská pětka přispěje na rekondiční pobyty

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Ze Sparty na MS: na českém turnaji poprvé!