30. 10. 2023 Daniel Ryl

Druhý šlágr v řadě! Jedeme do Pardubic

Těžký závěr měsíce završíme v úterý 31. října od 18:00 hodin na ledě vedoucích Pardubic. V trháku 16. kola se na východě Čech pokusíme prodloužit sérii výher na čtyři utkání, čímž bychom se dostali na dostřel prvnímu místu v tabulce. Atraktivní zápas můžete sledovat v přímém přenosu na O2TV sport, Radiožurnálu Sport a na webu Onlajny.com.

Skvělý říjen juniorky, kdo pojede reprezentovat?

V říjnu se daří nejen áčku, ale také naší juniorce, která se po pěti výhrách v osmi zápasech dostala do nejlepší čtyřky své skupiny! „Určitě chceme první čtyřku udržet, to je pro nás nejdůležitější,“ hlásí v říjnovém souhrnu výsledků útočník Albert Bareš, jehož parťáci Oliver Samson, Ondřej Hrabík a David Senčák pro změnu nechybí v nominaci dvacítky na listopadový turnaj v Chomutově. I přes výsledkové trápení dorostu odjede útočník Marek Daníček s osmnáctkou na turnaj pěti zemí do Finska.

>>>KESTNER PO TŘINCI: FANOUŠCI BYLI NEUVĚŘITELNÍ!<<<

Milník sparťanské historie:

U historických a rekordních milníků Sparty i celé extraligy asistovaly právě Pardubice. V prosinci uplyne přesně 30 let od historického utkání na východě Čech, kde jsme se postarali nejen o historicky nejvyšší vítězství 13:2, ale také o další zajímavý milník – tři nejrychlejší góly v řadě!

Cestu za rekordem otevřel v čase 29:33 legendární útočník Jiří Zelenka gólem na 6:1, načež jsme o 21 vteřin později po trefách Jiřího Hlinky a Milana Kastnera vedli už o sedm gólů. Pod vítězství se pěti body podepsali první z tria střelců, Pavel Geffert a David Výborný, přičemž Milan Kastner nastřílel hattrick.

Duel obratů s vítěznou tečkou!

Úvodní vzájemný souboj nové sezony sledovalo v O2 areně přes deset tisíc diváků, kteří se rozhodně nenudili! Ač jsme museli dvakrát dohánět ztrátu, pokaždé jsme dokázali vyrovnat a trefa Romana Horáka půl minuty před koncem poslala vyrovnaný duel do nastavení. V samostatných nájezdech pak Pavel Kousal rozhodl o vítězství 4:3 po nájezdech.

Věděli jste, že…

Útočník Michal Řepík má na Pardubice spadeno! Náš lídr a kapitán proti Dynamu bodoval už sedmkrát za sebou, přičemž v pěti zápasech skóroval a jednou dokonce dvakrát. Na kanadský bod sparťanského tahouna si můžete vsadit u našeho generálního partnera FORTUNY.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Buchtele: Ve Spartě jsem si vytvořil domov

Konečný: Šance ve Spartě jsem si vždycky vážil

Vstupenky na MS jsou stále k dispozici

Daníček před MS: Porveme se o medaili!