24. 6. 2015 HC Sparta

Důležité informace k prodeji vstupenek a permanentek do O2 areny

Vzhledem ke stěhování Sparty do O2 areny přinášíme nejnovější informace k prodeji vstupenek a permanentek na sezonu 2015/2016. Podrobnosti přibližuje v rozhovoru Jan Kryšpín, marketingový ředitel Sportovního holdingu Praha.

Můžete sparťanským fanouškům sdělit více informací k přesunu Sparty do O2 areny?
Je to velmi čerstvá věc, v této chvíli mohu fanouškům sdělit informace pouze z oblasti ticketingu.

Dobře, základní otázka - bude mít stěhování do O2 areny vliv na ceny vstupného pro tuto sezonu?
Ne, ceny permanentek i vstupenek zůstanou pro tuto sezonu ve stejné výši, jako byla zveřejněna ke konci uplynulého ročníku. K žádnému navýšení nedojde.

Předprodej permanentek běžel již od dubna. Jak to s ním nyní bude dál?
Jasné je, že dnešním dnem přerušujeme prodej permanentních vstupenek do doby, než budou nastaveny sektory hlediště v naší nové areně. Tento proces nám zabere přibližně tři týdny. Jedná se především o „napasování“ rozložení našich kategorií do O2 areny a zajištění technické podpory pro prodej vstupenek a permanentek.

A co fanoušci, kteří již mají doma zakoupenou permanentku do Tipsport areny?
Všechny fanoušky, kteří již permanentku na příští sezonu zakoupili a poskytli nám kontaktní údaje, budeme hned po technickém zajištění seatingu osobně kontaktovat a nabídneme jim možnost vybrat si své místo v adekvátním sektoru v O2 areně. V případě, že někdo bude chtít permanentku vrátit, lze to již od 25. června na Zákaznické centru Tipsport areny.

V jakém horizontu mohou fanoušci kontakt očekávat?
Přibližně od 13. července bude systém připraven a našim stávajícím permanentkářům chceme nechat čtrnáct dní čas, kdy si budou moci vybrat svá nová místa v O2 areně. Po tuto dobu nebude fungovat prodej nových permanentek.

Co mají dělat noví zájemci o permanentní vstupenky?
Jak jsem řekl v úvodu, byli jsme nuceni aktuálně prodej pozastavit. Nejprve nabídneme majitelům již zakoupených permanentek nová místa a následně dojde k obnovení prodeje. Předpokládané datum znovu zahájení prodeje permanentek je 27. července. Zároveň prodlužujeme období druhé vlny předprodeje permanentních vstupenek za zvýhodněnou cenu z 31. července až do 14. srpna.

Jaký dopad bude mít stěhování na držitele permanentek do "Klubu 300"?
Pro majitele permanentních vstupenek do "Klubu 300" a "Klub boxů" vyčleníme nejlepší sektor v O2 areně, tzn. střední část tribuny nad červenou čarou. Zároveň dojde k přejmenování na "Sparta klub" a rozšíření nabídky o "VIP Sparta klub" s možností cateringu.

Obáváte se velkého počtu vrácených permanentek?
Pevně věřím, že fanoušků, kteří budou chtít vrátit permanentku, je minimum. Fandí přeci klubu HC Sparta Praha a ne aréně. Navíc si permanentku pořídili v předprodeji za zvýhodněných podmínek. Když ji teď vrátí a po opadnutí emocí by ji chtěli znovu zakoupit, prodraží se jim to. Doufám tedy, že tento krok dobře zváží.

Kdy plánujete spustit prodej vstupenek na první domácí zápas Sparty v O2 areně, což je duel Champions Hockey League s Hamarem?
Zápas půjde do prodeje jako obvykle měsíc před samotným utkáním, což je 28. července.

V prohlášení k přesunu bylo zmíněno vytvoření domácího prostředí…
Ano, díky dohodě a vstřícnosti O2 Areny plánujeme v blízké době branding interiéru a exteriéru haly. Sparta bude v O2 areně doma a náš branding bude vidět i během všech dalších akcí, které aréna bude hostit. Základním cílem je tak připravit opravdu domácí prostředí pro všechny sparťany.

Co si slibujete od přesunu Sparty do O2 areny v rámci ticketingu?
Jsme rádi, že jedna z nejmodernějších arén v Evropě, která před pár měsíci hostila nejúspěšnější mistrovství světa v historii, se stane naším domovským stánkem. O2 arena umožňuje sledovat hokej prakticky ze všech míst bez omezení a s dobrou viditelností na ledovou plochu i kostku nad ledem, což byl problém a častá připomínka našich fanoušků při zápasech v Tipsport areně. Navíc komfort sedaček, dopravní obslužnost a kvalita služeb O2 areny jsou všechno aspekty, které jednoznačně hovoří ve prospěch fanouška. Multimediální vybavení nám navíc umožní ještě zkvalitnit doprovodný program našich domácích zápasů. Při světovém šampionátu jsme viděli, že pokud se skloubí chuť fanoušků s možnostmi haly, je hokej v O2 areně skvělým zážitkem.

Důležité informace pro stávající držitele permanentek a pro zájemce o nové permanentky na sezonu 2015/2016

  • od 25. 6. – zastaven prodej nových permanentek (případná reklamace stávajících permanentek/vrácení peněz) - Je nutné přinést zakoupenou permanentku s sebou!
  • od 13. 7. do 26. 7. – výměna již zakoupených permanentek (přednostní výběr místa v dané kategorii)
  • od 27. 7. – obnovení prodeje nových permanentek
  • do 14. 8. – konec druhé vlny prodeje zvýhodněných permanentek (posun z 31. 7.)
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Do dalších tří sezon se Sobotkou

​Bez vize a tvrdé práce je úspěch jen náhoda

Mikliš: Ve Spartě se chci prosadit natrvalo

​Doležal: Návrat do Sparty? Velká satisfakce