12. 1. 2018 HC Sparta

Dva přípravné zápasy v olympijské přestávce

V únoru se na tři týdny zastaví program nejvyšší soutěže a hokejové zraky budou upřeny k Zimním olympijským hrám v Jižní Koreji. Extraligové týmy však budou pokračovat ve své přípravě na závěr základní části a sparťané zařadí do svého programu i dva přípravné duely. V pátek 16. února se v holešovické Tipsport areně střetnou s Dynamem Moskva a o týden později vycestují k utkání do Norimberka.

Olympijská přestávka odstartuje pro sparťany v pondělí 5. února po nedělním duelu na libereckém ledě. K dalšímu extraligovému utkání nastoupí následně až 26. února doma proti Olomouci. Do třítýdenního úseku jsou vloženy těžké přípravné prověrky proti zahraničním soupeřům. Prvním je Dynamo Moskva, vítěz Gagarinova poháru z let 2012 a 2013 a tradiční mužstvo Kontinentální hokejové ligy, a druhým je semifinalista posledního ročníku německé nejvyšší soutěže tým Norimberka.

Duel v pátek 16. února se odehraje v Tipsport areně v pražských Holešovicích a úvodní buly je naplánováno na 18.30 hodin. Majitelé placených permanentních vstupenek na ročník 2017/2018 mají vstup v ceně své sezonní karty. Musí si ale v Zákaznickém centru nebo na pokladnách vyzvednout volnou vstupenku. Standardní vstupné je jednotné ve výši 100 Kč, dětská vstupenka se bude prodávat za 20 Kč. Online prodej odstartuje prostřednictvím sítě Ticketportal v úterý 16. ledna.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťané absolvovali první trénink na ledě

Obránce Richard Nedomlel odchází ze Sparty

Dvanáctý ročník Letní hokejové školy HCS

Forman: Roli táty si užívám, dcerka mi pomůže