11. 11. 2017 Fanshop HC Sparta Praha

Fanshop: Pořiďte si dárky s dopravou zdarma

Sparťanský fanshop se letos už potřetí přidává k akci Heureka.cz – Dny dopravy zdarma. Od pondělí 13. listopadu do středeční půlnoci 15. listopadu si můžete každou objednávku nad 300 Kč nechat zaslat zcela ZDARMA po celé České republice. Ideální čas, jak si zajistit dárky včas, z pohodlí domova a ještě ušetřit.

Je z čeho vybírat

Ve Fanshopu se totiž pořád něco děje. Pro nastávající zimu máme nové bundy, mikiny, rukavice a kulichy pro každého. Vánoce se nezadržitelně blíží a i letos mohou být skutečně sparťanské. Mezi tipy pod vánoční stromeček najdete nové tašky a batohy, ale i povlečení, župan, hrnky, půllitr a pro nejmenší plyšového maskota Sparťáka. 

Ideální čas je právě teď

Abyste mohli letos udělat radost i těm největším sparťanům, nezapomeňte vyslat Ježíška pro dárky včas. Objednávka dresů (replik i originálů), stejně tak mikin či triček v dresovém stylu s vaším vlastním číslem a jménem musí být uhrazena nejpozději do 30. 11. 2017. Pouze tak můžeme garantovat, že se zásilka nikde nezpozdí a bude pod vánočním stromečkem včas. 

Prolistujte si kompletní nabídku z pohodlí vašeho domova a nechte si vše doručit až k vašim dveřím zcela zdarma. Objednávky v rámci Dnů dopravy zdarma jsou odesílané ihned po jejich zpracování. 

Tip navíc: Pokud chcete vědět o všem, co se v našem Fanshopu děje, sledujte jeho oficiální facebookový profil

Listopad – měsíc sparťanské krve

Hledáte dárek, který potěší a pomůže? V rámci akce Sparťanská krev již tradičně i Fanshop přichází s kolekcí Naše krev je Sparta. Ta udělá radost hned dvakrát. Zakoupením produktů z této kolekce přispějete na podporu dárcovství a ukážete své sparťanské srdce.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Ve středu se uskuteční běh Sparťanská pětka

Malí sparťané ovládli street hokejový turnaj

Sparta zve na víkendové kempy v Poděbradech

Systém extraligy dorostu v sezoně 2018/2019