4. 4. 2024 HC Sparta

HCS Business Club přinesl speciální zážitky

Nadstandardní vztahy s partnery byly, jsou a budou v klubu HC Sparta Praha vždy zcela zásadní. Vážíme si podpory, bez které by náš klub nemohl stále růst. V sezoně 2023/2024 odstartoval nový projekt pro komunitu sparťanských partnerů. Členstvím v HC Sparta Business Clubu máte mít možnost využít spojení s předním sportovním klubem i mimo hranice stadionu.

Díky HC Sparta Business Clubu získáváte příležitost se častěji setkávat s dalšími partnery a rozvíjet tak svůj obchodní potenciál. V rámci HC Sparta Business Clubu spontánně vznikají další možnosti synergií ve sparťanské obchodní rodině. Členům nového projektu připravujeme kromě standardního reklamního plnění na míru a VIP hospitality také speciální networkingové aktivity a prémiové hokejové artefakty.

Golfové hřiště s licencí PGA National Oaks Prague bylo dějištěm první povedené networkingové akce HC Sparta Business Clubu. Skvělého dne plného golfu a dobrého jídla se zúčastnilo kompletní složení představenstva Sparty. Byl tak dostatek času probrat byznysová i hokejová témata. Kromě turnaje pro zkušenější hráče golfu byl členům klubu po celý den k dispozici zkušený trenér, který začátečníkům otevřel dveře do světa golfových greenů. Účastníci si navíc mohli vychutnat skvělou snídani v restauraci La Bottega a chutný oběd z dílny kuchařských mistrů podniku La Finestra.

V závěru základní části si navíc členové HC Sparta Business Clubu mohli užít speciální zápasový den v O2 areně. Po výborné pozdní snídani v restauraci Lokomotivka jsme navštívili hráče během přípravy na zápas proti Hradci Králové. Nejnovější informace o kádru nám přímo ze střídačky u ledové plochy prozradil Jaroslav Hlinka, sportovní manažer a nejproduktivnější hráč v historii klubu.

Nakoukli jsme také s dlouholetým kustodem Hynkem Svobodou do naší kabiny, kde nám ukázal nejen to, jak se správně starat o svou hokejovou výstroj. Z kabiny jsme se dostali až pod střechu, do režie O2 areny. Tam nám režisér zápasů Martin Zahálka ukázal, jak vzniká hokejový SHOWTIME. Výjimečná hokejová zábava, která vzniká právě díky investicím našich partnerů. Právě díky nim Sparta každý rok roste a určuje trendy v českém, ale i evropském hokeji. Nezůstalo ale pouze u ukázky. Partneři si mohli vyzkoušet, jaké to je, zahrát si na ledě O2 areny i s doprovodným programem. Jako trenéři je navíc koučovali dva členové sparťanského Klubu legend, Jan Gusta Havel a Jiří Kročák.

HC Sparta Business Club nepřináší našim partnerům pouze speciální zážitky, které běžný člověk nemůže zažít. Otevírá zároveň velkou příležitost ke vzájemnému propojení, synergiím a rozvoji jednotlivých businessů. Buďte také jeho součástí. Stojí to za to. Více informací získáte na e-mailové adrese vip@hcsparta.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mistři světa ze Sparty: legendy doplnilo duo K+K

Sparťanská pětka přispěje na rekondiční pobyty

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Ze Sparty na MS: na českém turnaji poprvé!