31. 5. 2021 HC Sparta

Hledáme další redaktory pro sparťanský web

Baví vás sledovat hokej, fandíte Spartě a rádi o svém oblíbeném sportu také píšete? Přidejte se do redakce sparťanského webu!

Hledáme další posily do našeho redakčního týmu! Zodpovědného a spolehlivého člověka plného nápadů, který chce být co nejblíže svému oblíbenému týmu i získat ceněnou praxi do své začínající novinářské kariéry.

Novému členovi redakce www.hcsparta.cz nabízíme přivýdělek, akreditace na zápasy hokejové Sparty i možnost nahlédnout do zákulisí nejtradičnějšího extraligového klubu.

Hlavní náplní práce je redaktorská činnost na klubovém webu (reportáže z utkání A-týmu a mládeže, rozhovory s hokejisty Sparty aj.), v případě oboustranné spokojenosti je možnost najít i další výpomoc v oddělení našeho klubu.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol, zejména pak studenty žurnalistických a publicistických oborů. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádech jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na e-mailové adresy taborsky@hcsparta.cz a david.schlegel@esports.cz.

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila