12. 12. 2017 HC Sparta

Hokejová tombola nadělila už dva miliony!

Hokejová tombola 50:50 překonala částku 2 000 000 Kč! Od začátku sezony byl mezi fanoušky rozdělen na výhrách více jak milion korun. Druhý milion pak putoval na nákupy výbavy pro malé hokejisty, nového maskota nebo další aktivity zapojených klubů. Na každém domácím utkání se do Hokejové tomboly můžete zapojit i vy!

Tento formát, který je v zámoří dlouhodobě velmi oblíbený, přišel v sezoně 2016/2017 poprvé i do českého hokeje a pokračuje i v ročníku 2017/2018. Cena jednoho tiketu do Hokejové tomboly je 50 Kč, celková vybraná částka se dělí na půl. 50 % částky získá vylosovaný výherce, druhá polovina jde na podporu Nadačního fondu HC Sparta Praha. Ten částkou podpoří nákupem výstroje malé sparťanské hráče ze sociálně slabších poměrů. Výtěžek tomboly jim pomůže k nákupu hokejové výstroje. Minimální výhra pro vítěze je 5 000 Kč.


Fanoušci nejen vyhrávají, ale současně podporují svůj tým zakoupením tiketu do Hokejové tomboly. Někteří však jdou ještě dál. Například příznivec BK Mladá Boleslav si v 10. kole TELH koupil tiket a rovnou jej věnoval dětem hokejové první třídy. A byl to šťastný tiket. Nejmenším hokejistům Mladé Boleslavi přinesl výhru 8 300 Kč. V Litvínově sice fanoušci cestu k tombole teprve hledají, ale jak se ukázalo, i zde mají fanoušci a srdce na pravém místě. Pan Jaromír Holub, výherce tomboly v hodnotě 5 000 Kč, věnoval celou částku dětskému domovu v Hoře Svaté Kateřiny. 

Nejaktivnější fanoušci jsou doposud v Liberci, kde klub díky tombole získal od začátku sezony již 170 000 Kč! Dobře se tombole daří i v Třinci, na Kometě, v Pardubicích a Vítkovicích, kde díky fanouškům získaly přes 100 000 Kč. Hokejová tombola přinesla týmům od začátku sezony v součtu už 1 000 000 Kč. Je velká škoda, že se stále ještě nepodařilo rozjet tento projekt v Plzni, Hradci Králové a Jihlavě.

Přehled klubů, kolik peněz z Hokejové tomboly získaly, celkové částky – souhrnné, za kluby, kolik vyhráli fanoušci, nejvyšší výhry. K dispozici na webu jsou i pravidla tomboly. Veškeré souhrnné informace najdete na adrese www.hokejovatombola.cz.

Nezapomeňte, čím více fanoušků se zapojí, tím větší částku si mohou odnést a tím více podpoří projekt či aktivitu svého klubu! Děkujeme všem! 

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťané absolvovali první trénink na ledě

Obránce Richard Nedomlel odchází ze Sparty

Dvanáctý ročník Letní hokejové školy HCS

Forman: Roli táty si užívám, dcerka mi pomůže