3. 4. 2020 Marek Táborský

Hráči přistoupili na dočasné snížení platu

​Hokejisté našeho klubu souhlasili s dočasným snížením platu na polovinu kvůli omezení sportovní činnosti. K těm došlo vzhledem k vládnímu nařízení týkajícího se pandemie nového typu koronaviru.

„Stejně jako většina klubů jsme se s hráči dohodli na dočasném snížení platů na polovinu. Kluci jsou skvělí a vzali to úplně v pohodě. Naprosto chápou, že v této situaci jsme všichni na jedné lodi,“ uvedla generální manažerka Barbora Snopková Haberová.

"Chápeme, že se celá společnost nenachází zrovna v jednoduché situaci. Sparta se o nás během celé sezony skvěle stará a toto je ideální příležitost, jak to vrátit klubu zpět. Nemáme s tím problém, myslím, že to pro všechny byla samozřejmost,“ prohlásil kapitán Michal Řepík.

Kvapil: Druhé zranění už bylo frustrující

Forman: Ve Spartě chci zůstat dlouho

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Sparta na Spengleru: tituly i hvězdné posily