23. 2. 2005 Tadeáš Drahorád

Hvězdy se podepisovaly

V úterý 22. února se v Prodejním a servisním centru Siemens podepisovaly fanouškům opory pražské Sparty - Petr Nedvěd, Martin Chabada a trenér Pražanů Slavomír Lener. Soutěžilo se o vstupenky, dresy, čepice a snad nikdo neodešel z akce s prázdnou. Prohlédněte si fotogalerii.
V naplněné prodejně Siemens na Smíchově se sešli jak děti nejmladšího věku, tak pamětníci. Všichni si přišli pro podpisy kapitána Sparty Martina Chabady, nejlepšího střelce holešovického klubu Petra Nedvěda a úspěšného kouče Slavomíra Lenera. Hvězdy se podepisovaly na předem připravené fotky, které si každý fanoušek mohl vzít, na plakáty, jenž byly také volně k mání, nebo na čepice, dresy a šály. Hráči i trenér byli velice ochotní a podepsali snad vše s úsměvem na rtech.

Sličná moderátorka mezitím pokládala otázky týkající se Sparty a společnosti Siemens, za které udělovala ceny v podobě lístků na čtvrtfinále play-off. Prémiové otázky byly ohodnoceny dresem nebo kšiltovkou. Aktivní byly zejména děti. Ty braly soutěž velice prestižně a za znalosti některých z nich by se nemusel stydět ani leckterý hokejový odborník. Poté, co moderátorce došly všechny otázky, se tázali dětí samotní hráči. Nezodpovězena zůstala jen otázka Petra Nedvěda, jenž se ptal na jméno týmu, ve kterém válí jeho bratr Jaroslav.

Fotogalerie

×
Dnes v 12:30 | Dor.
HC Kobra Praha
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Para hokejisté budou pevnou součástí Sparty

Buchtele: Bitkař nejsem, ale kluky v tom nenechám

SPA - TRI 4:2 - Poprvé v sezoně za tři body

Přijďte v neděli 29. září 2019 do Tipsport areny na Týden hokeje