24. 9. 2020 HC Sparta

Informace pro permanentkáře k nejbližším zápasům

Vzhledem k novým vládním opatřením proti šíření koronaviru se v následujících dvou týdnech dostane na extraligové zápasy maximálně 1000 diváků. Náš klub se rozhodl upřednostnit pouze držitele permanentních vstupenek. V tuto chvíli neexistuje ideální možnost, jak vyhovět všem nejvěrnějším fanouškům Sparty.

Doufáme, že se tato opatření budou vztahovat pouze na nejbližší domácí duely a naši permanentkáři se budou moci brzy vrátit zpět na svá tradiční místa. Všichni držitelé permanentních vstupenek obdrželi v sobotu 26. září infomail o možnostech návštěvy nejbližšího zápasu s Libercem. Pokud vám tento e-mail nepřišel, kontaktujte zákaznické centrum našeho klubu!

Již v pátek odešel na e-mailové adresy permanentkářů infomail s unikátními kódy pro sledování HokejkaTV. Zápasy Sparty mohou naši permanentkáři sledovat po měsíc zcela zdarma. Tato možnost se nevztahuje na zápasy vysílané O2TV sport.

Odehrané 13:00 | Muži
HC Škoda Plzeň

Erik Thorell: S bráchou jsme se hecovali

SPA - PLZ 4:3p - Tuhá bitva se šťastným koncem!

SPA - KOM 8:1 - Junioři zvítězili i počtvrté

Moravčík: Musíme zvednout hlavy a poučit se