14. 1. 2009 Radek Papáček

Jerofejevs jde do Nižněkamsku!

AKTUALIZOVÁNO! Vedení Sparty oficiálně potvrzuje, že Aleksandrs Jerofejevs po vyřízení všech potřebných formalit a podepsání smlouvy odchází do týmu Neftěchimik Nižněkamsk. „Sašovi děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu v novém působišti vše nejlepší. Přišel do Sparty jako mladý hráč na zkoušku, kterého jsme v té době získali zadarmo. V této chvíli od nás odchází za uspokojivé vyrovnání,“ uvedl Petr Bříza.

Čtyřiadvacetiletému hokejistovi v Holešovicích po letošní sezoně končila smlouva. „Jednání o jejím prodloužení nevedla ke zdárnému konci a Saša viděl svou budoucnost někde jinde než v našem klubu,“ řekl dále Petr Bříza, generální manažer Sparty. Dnes končí v Rusku přestupní termín pro letošní sezonu, bylo pro nás v této chvíli výhodné ho prodat. Po sezoně by odešel bez náhrady.

V letošním ročníku Jerofejevs za Spartu nastoupil k 23 utkáním, v nichž si připsal jeden kanadský bod za vstřelenou branku proti Pardubicím. V loňské sezoně ve Spartě odehrál 51 utkání, vstřelil jednu branku a připsal si jednu asistenci.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

​Sparťani vyjeli trénovat pod širé nebe

Nové mládežnické trio: Sparta je výzva!

Intro pro sezonu 2020/2021

Soutěž o podepsaný dres Michala Řepíka