26. 4. 2022 HC Sparta

Jistota místa na Spartě: kupte si permanentky!

Pouze s permanentkou můžete mít své místo rezervované na celou sezonu. Užijte si další ročník Tipsport extraligy a pomozte nám k další velké hokejové jízdě! Své nové sezonní karty si můžete objednat on-line z pohodlí domova!

Všichni držitelé permanentek ze sezony 2021/22 mají svá místa rezervovaná do 30. června. Naleznete je pod svými přístupy na serveru Ticketportalu, pokud máte registrovaný účet pod e-mailem, který uvedli při nákupu permanentky minulý rok. Všechny permanentky jsou naceněné jako Sparta klub, případně Zlaté karty podle dané cenové kategorie. Pokud si přejete změnit permanentku na jiný zvýhodněný typ permanentky (Dámská jízda nebo Sparťan junior) nebo změnit permanentky na variantu včetně play off, kontaktuje prosím zákaznické centru pod mailem predprodej@hcsparta.cz. Nákup můžete provést z pohodlí domova po přihlášení na Ticketportal, a to z nedokončených objednávek a permanentky Vám budou následně zaslány poštou.

Všichni permanentkáři, kteří si svou sezonní kartu zakoupili v době pandemie nemoci COVID-19, se automaticky stali "věrnými" permanentkáři a mohou využít nejvyšší slevy. Držitelé sezonních karet měli i během omezené kapacity zápasů vždy možnost navštívit utkání v O2 areně. Přednost budou mít v případě jakýchkoliv omezení i v následující sezoně.

Nákup permanentek

• Noví permanentkáři mohou permanentky zakoupit online, a to na základní část nebo i včetně play off.
  • Věrní permanentkáři mohou také využít rezervace na serveru Ticketportal, nebo kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz s požadavkem na typy permanentek, usazením a adresou, na kterou mají být permanentky po uhrazení platby převodem odeslány. Pokyny k platbě převodem pošlou pracovníci zákaznického centra.
  • Pokud žádáte o zvýhodněnou kartu, je ve všech případech nutné kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz.
  • V případě nákupu permanentky on-line je nutné vyplnit REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ a podepsaný jej on-line nebo poštou odeslat na zákaznické centrum.
  • Aktuální ceník je platný do 30. června 2022.

Výhody držitelů permanentek

• Vstup na všechna domácí utkání základní části TELH.
  • Vstup na všechna domácí přátelská utkání.
  • Vstup na všechna utkání Champions Hockey League.
  • Rezervace místa na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • S permanentkou Rudá karta můžete získat dvě další vstupenky do sparťanského kotle za zvýhodněnou cenu.
  • Držitelé permanentek mají vstup na zápasy Champions Hockey League zdarma. Vstupenky si mohou vyzvednout v zákaznickém centru v O2 areně nebo v den zápasu na pokladnách

Informace pro permanentkáře

• K jedné Zlaté kartě lze zakoupit jednu na ni vázanou zvýhodněnou permanentku Dámská jízda a jednu permanentku Sparťan junior. Zvýhodněné karty je třeba objednávat přes zákaznické centrum.
  • Klub nemůže garantovat účast v play off, tudíž v případě neúčasti ve vyřazovacích bojích, nebo brzkého vypadnutí nelze uplatnit žádnou dodatečnou slevu nebo vrácení peněz.
  • Permanentku nelze vrátit ani vyměnit.
  • Ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována.
  • Za vyhotovení nové permanentky z důvodu ztráty nebo odcizení se platí poplatek 100 Kč/ks.
  • Ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v zákaznickém centru HC Sparta Praha.
  • O vyhotovení nové permanentky při ztrátě nebo odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti.
  • Držitelé Všech karet zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena).
  • Signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit.

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO – 12.30 - 17.30
ÚT – 12.30 - 17.30
ST – 12.30 - 17.30
ČT – 12.30 - 17.30
zavřeno
SO a NE a svátky – zavřeno

Permanentní vstupenky lze i nadále objednávat on-line. Není nutné chodit osobně do zákaznického centra.
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila