20. 1. 2020 Marek Táborský

Kapitán Michal Řepík prodloužil smlouvu ve Spartě

Náš nejproduktivnější hráč a kapitán MICHAL ŘEPÍK se bude bít za naše barvy i v příští sezoně. V klubu, kde hokejově vyrostl, prodloužil smlouvu o další tři roky, tedy až do konce sezony 2022/2023.

"Jsme spokojení s jeho výkony nejen na ledě, ale také v kabině. Našli jsme v něm toho pravého lídra," uvedl sportovní ředitel Petr Ton. "Svým přístupem k zápasům i tréninkům jde příkladem celému týmu. Je to ten správný kapitán, kolem kterého chceme stavět mužstvo do dalších sezon," dodal sportovní manažer Jaroslav Hlinka. Jednatřicetiletý Michal Řepík je s šestnácti góly a třinácti asistencemi nejproduktivnějším hráčem našeho týmu. Jeho síla je mimo jiné v přesilovkách, kde se s pěti góly postaral o pětinu všech sparťanských tref v početní výhodě.

Z vidiny dalších let ve Spartě je nadšený také samotný Michal Řepík. "Jsem rád, že jsem se vrátil do týmu, kde jsem hokejově vyrostl. Teď mohu Spartě vše splatit zpátky. V Praze je moje rodina moc spokojená. Nemusel jsem se dlouho rozmýšlet, moc rád jsem se dohodl na dlouhodobějším kontraktu," dodal náš kapitán.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kudrna: Kabina mi chybí, těším se zpátky

Machovský: Konkurence nás posouvá dál

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Sparťanská sleva od Bauer, Kappa a 47