6. 7. 2019 HC Sparta

Kaprain dorovnal výtěžek Sparťanské pětky

Stovky běžců se spolu s hráči A-týmu zúčastnily druhého ročníku charitativního běhu Stromovkou, Sparťanské pětky. Všichni měli společný cíl – přispět na dobrou věc a pomoci věrnému fanouškovi Dominikovi Bohuňovskému s nákupem invalidního vozíku. Vybralo se celkem 133 250 korun. Částku navíc zdvojnásobila skupina Kaprain. Symbolický šek Dominikovi předala generální ředitelka Sparty Barbora Snopková Haberová.

„Sparťanští fanoušci jsou úžasní a jejich ochota pomáhat potřebným nás nadchla. Cítíme se být součástí sparťanské rodiny, a proto jsme se logicky zapojili i do charitativních projektů,“hodnotí výsledek charitativní akce zakladatel skupiny Kaprain Karel Pražák. „Věřím, že vybrané peníze Dominikovi pomohou,“ dodává.

„Už vysoká účast na běhu samotném mě příjemně šokovala. Stromovka byla sparťanů plná. S Dominikem jsme si to neuvěřitelně užívali. Celková vybraná částka mi už jen potvrdila, jak silná sparťanská komunita je a jak jsem hrdý na to, že jsme její součástí,“ kvitoval charitativní akci Dominikův tatínek.

×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Kometa Brno
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kapitán Řepík: Škoda neproměněných šancí

KOM - SPA 2:0 - Sparťané na Vejmelku nevyzráli

Para hokejisté budou pevnou součástí Sparty

Přijďte v neděli 29. září 2019 do Tipsport areny na Týden hokeje