14. 11. 2016 HC Sparta

Kočí bude do konce sezony trénovat Prostějov

Čeká jej první trenérská zkušenost u kategorie mužů. Bývalý obránce David Kočí by měl do konce této sezony působit na lavičce prvoligového Prostějova. Dosavadní asistent trenéra sparťanské juniorky už má ve své sbírce extraligové stříbro z této věkové kategorie z minulého ročníku, nyní se posouvá o patro výše. „Domluvili jsme se s Davidem, že ho ze Sparty uvolníme do konce této sezony,“ říká Pavel Geffert, šéftrenér sparťanské mládeže.

David Kočí po ukončení aktivní kariéry vstoupil rázným krokem do trenérské branže a ve sparťanské mládeži se rychle posunul ke kategorii juniorů. Společně s Darkem Stránským dovedli tým až do finále závěrečného turnaje play off v Litoměřicích. Tam ovšem prohráli s extrémně silným třineckým výběrem. Přesto už tím pádem má Kočí na svém kontě první velkou trenérskou medaili.

„David odvedl pro Spartu hodně práce a je potřeba ho pochválit a poděkovat mu za vše, co pro naši mládež udělal,“ říká Geffert, který je zároveň v tomto ročníku hlavním trenérem juniorky. „Je jasné, že David se bude chtít v trénování dále zlepšovat a posouvat výše. Být u mužů Prostějova je pro něj šance udělat další krok. Po sezoně budeme řešit jeho další zapojení zpět ve Spartě.“

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Oceláři Třinec
×
Dnes v 17:15 | Dor.
HC Sparta Praha
Piráti Chomutov
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Druhý zápas doma! Do Prahy přijede Třinec

Kudrna: Prohra nás nezastaví, jedeme dál

LIB - SPA 8:7p - Čtyřgólové náskoky nestačily

Přijďte v neděli 29. září 2019 do Tipsport areny na Týden hokeje