16. 3. 2020 HC Sparta

Kompenzace za neodehrané play-off

Kvůli zrušení čtvrtfinálových zápasů s Kometou Brno se začínají vracet peníze za zakoupené vstupenky, a to od pondělí 16. března 2020.

Vstupenky Ticketportal

  • On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. Vzhledem k mimořádné situaci to může trvat i více než 30 dnů. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: vstupné vrací tentýž prodejce, vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla úhrada vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit. Většina prodejních míst, včetně pokladen O2 areny a zákaznického centra, je z nařízení vlády do 11. dubna uzavřena.
  • Platba vstupenek na fakturu: fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

Vstupenky Ticketmaster

  • On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. Vzhledem k mimořádné situaci to může trvat i více než 30 dnů. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.
  • Přímý nákup: zákazníci musí poslat e-mail na ticket@ticketmaster.cz s kódem vstupenky nebo fotkou vstupenky a číslem účtu, na který jim mají být peníze odeslány.

Držitelé permanentek na play off 2020

  • Permanentkářům, kteří měli zakoupené permanentky včetně play off pro skončenou sezonu, bude poskytnuta sleva na nákup příští permanentky. Permanentku včetně play off 2021 dostanou za cenu permanentky pouze na základní část.
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparta zakončí venkovní sérii v Třinci

Rousek: Skvělá bojovnost vedla k úspěchu

LIT - SPA 3:5 - Výhru vystřelil kapitán Řepík

Kupte si nový Sparta Magazine #3