12. 1. 2023 Marek Táborský

Mikliš a Němeček prodloužili kontrakty

Stálice obranných řad, Ondřej Mikliš a David Němeček, prodloužili své kontrakty ve Spartě. Oba budou v našem týmu působit i v následujících dvou sezonách.

Sparťanský odchovanec Ondřej Mikliš si získal důvěru trenérů Hořavy a Wallsona a aktuálně patří mezi nejvytíženější beky. "Ondra je náš odchovanec. Má obrovskou touhu uspět a cítíme, že se neustále posouvá dál," uvedl sportovní ředitel Petr Ton. "Jsem moc rád, že můžu ve Spartě pokračovat a nadále se zlepšovat. Vyhrát se Spartou trofej je můj obrovský sen," řekl po podpisu kontraktu do konce sezony 2024/2025 Ondřej Mikliš.

Na stejnou dobu prodloužil spolupráci také reprezentační bek David Němeček, který se nedávno vrátil po krátkodobém zranění. "Je jedním z elitních beků nejen našeho týmu, ale celé extraligy. Prodloužit kontrakt s Davidem byla jedna z našich priorit. Sílící zájem z reprezentace jen potvrzuje Davidovy kvality," konstatoval Petr Ton.

"Jsem rád, že dál pokračuji ve Spartě, kde jsem moc spokojený. Baví mě hrát o ty nejvyšší příčky. Za dvě poslední sezóny se nám podařilo získat bronzové a stříbrné medaile, vyhrát Prezidentský pohár, účastnit se Ligy mistrů a Spenglerova poháru. Věřím, že se nám s klukama v následujících sezónách podaří na úspěchy navázat a získat mistrovský titul," velí usměvavý obránce.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší