7. 2. 2020 HC Sparta

Milan Jurčina prodloužil smlouvu ve Spartě

Urostlý obránce Milan Jurčina prodloužil smlouvu ve Spartě! Zadák s bohatými zkušenostmi z NHL bude oblékat sparťanský dres i v sezoně 2020/2021.

Sparta je jeho druhou extraligovou destinací, sezonu 2012/2013 odehrál za chomutovské Piráty. Do Sparty přišel z německé DEL ligy, kde hrál za tým Nürnberg Ice Tigers. "Prodloužili jsme kontrakt na další sezonu. Byla to velice rychlá dohoda, zájem byl oboustranný. Milan je ohromně pozitivní článek v naší kabině, jeden z velkých lídrů," řekl sportovní manažer Jaroslav Hlinka.

Jurčina nastoupil ve 451 zápasech v kanadsko-americké NHL, kde oblékl dres Bostonu, Washingtonu, Columbusu a New York Islanders. Má obrovské zkušenosti i schopnost pomáhat našim mladým klukům. Takového hráče ve svém týmu potřebujeme. Je to obrovský profesionál, věříme, že si nejmladší hokejisté vezmou co nejvíce z jeho přístupu." dodal Hlinka. Obránce by se měl po zranění vrátit do sestavy koncem února.

Jaroslav Šíma – krev a srdce Sparty

Zemřel Jaroslav Šíma, člen Klubu legend

Zahálka: Sparta je pro fanoušky náboženství

Aukce dresů Sparta vzdává #HOLD2020