1. 9. 2011 Radek Papáček

Morten Ask odehraje za Spartu přípravné zápasy

P r a h a - Norský reprezentant MORTEN ASK se zapojí do tréninku s prvním týmem Sparty. „Jedná se o útočníka na pozici centra s dobrými parametry a referencemi. V rámci zkoušky s námi nyní bude trénovat a nastoupí také do přípravných zápasů,“ sděluje Josef Jandač, sportovní manažer a hlavní trenér Sparty

Morten Ask

Datum narození: 14.5.1980
Věk: 31 let
Výška: 185 cm
Váha: 91 kg
Hůl: L
Místo narození: Oslo (NOR)

Zkouškou Mortena Aska však není v tuto chvíli rozhodně záměrem do týmu nutně zasahovat.

„Naskytla se ale příležitost vzít jej na testy, což může být vždy přínosné. Hráče uvidíme v tréninku i utkáních a budeme o něm mít případně přehled i do budoucnosti,“ říká Josef Jandač.

Morten Ask na posledním mistrovství světa v dresu Norska odehrál 7 zápasů, v nichž si připsal 4 kanadské body za 1 vstřelenou branku a 3 asistence.

Kompletní statistiky Mortena Aska naleznete na webu eurohockey.com.

Foto: www.icetigers.de

Zemřel Jaroslav Šíma, člen Klubu legend

Zahálka: Sparta je pro fanoušky náboženství

Pech: Pět bodů neřeším, hlavní je výhra