10. 3. 2012 Jiří Liebreich

Musíme zapracovat na disciplíně, uvědomuje si Pacovský

P r a h a - Po prvním domácím utkání Sparty vedou v sérii hosté. Vyrovnané utkání se rozhodlo až těsně před koncem základní hrací doby. Zápas hodnotil také DOMINIK PACOVSKÝ.

Soupeř přijel rozehraný z předkola, byl znát zpočátku rozdíl mezi vaší hrou a hrou Komety?
Nemyslím si, že by byl znát větší rozdíl. Soupeř odehrál předkolo play off nejrychleji jak mohl, takže i on nějakou dobu nehrál. Ačkoliv jsme úvodní třetinu prohráli, tak si nemyslím, že to bylo kvůli nerozehranosti.

Dominik Pacovský

V první třetině bylo hodně vyloučených na obou stranách, emoce často způsobovaly, že hráči zahřívali trestnou lavici až příliš často. Řekli jste si v kabině o první přestávce, že je třeba být disciplinovanější?
S častými vyloučenými jsme měli potíže už v závěru základní části. Dneska jsme začali ve stejném duchu. Na disciplíně musíme zapracovat.

Po obratu na 2:1 byl tým při chuti, soupeře jste tlačili a třetí vstřelená branka se dala cítit ve vzduchu. Tým ale přestal hrát, co se stalo?
V této části hry jsme měli tlak a několik slibných šancí, bohužel jsme trefili jen dvě tyče, měli jsme smůlu. Snad se příště přikloní štěstěna k nám.

Co udělat v příštím domácím zápase lépe?
S trenéry si rozebereme chyby, které jsme udělali především v předbrankovém prostoru. Taktika pro zítřejší zápas je na trenérech.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Dnes v 15:00 | Dor.
Mountfield HK
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sobotka: Věřím, že forma vydrží co nejdéle

CEB - SPA 1:5 - Výhru řídili Horák se Sobotkou

​Sparťani blízko rekordu, darovali krev i plazmu

O účast na MS U20 zabojují čtyři sparťané