25. 1. 2019 HC Sparta

Nedělní doprovodný program pro malé sparťany

V neděli čeká Spartu další utkání věnované projektu Vyrůstej se Spartou a ani tentokrát nebude chybět doprovodný program pro celé sparťanské rodiny! Úvodní buly duelu s libereckými Bílými Tygry padne v 15.00 hodin, doprovodný program bude probíhat od 12.00 do 14.00 u hlavního vstupu v Galerii Harfa.

Doprovodný program v Galerii Harfa (12.00 až 14.00 hodin):

• smoothie bike od pojišťovny Merkur – možnost udělat si smoothie na speciálním kole
  • střelba na branku ve speciální dresu Bohemia Chips #vjednomdresu a malá odměna pro účastníky od Bohemia Chips
  • tipovačka výsledku zápasu – soutěž o voucher v hodnotě 500 Kč do fanshopu HC Sparta Praha
  • sparťanské omalovánky
  • setkání s maskoty Sparťákem a Sparťáčkem
  • dárek pro malé sparťany od společnosti BILLA

Každé dítě, které přinese do Zákaznického centra v O2 areně obrázek se sparťanskou tematikou, dostane i tentokrát volnou vstupenku na nedělní utkání!

Partneři utkání:

Zpátky na led! Kompletní tým zahájil přípravu

Machovský: Za kluky jsem chodil s ortézou

Polášek: Strašně se těším na partu v kabině

Vstupenky na derby a přípravu v prodeji!