2. 12. 2017 HC Sparta

Nedělní odpoledne se Spartou a legendami

Sparta slaví vyročí 114 let od svého založení a navíc před nedělním utkáním rozšíří svůj Klub legend! Od 13 do 14 hodin se v Galerii Harfa uskuteční autogramiáda členů Klubu legend, kde budete moci získat cenné podpisy do sbírky a zakoupit si knihu Souhvězdí Sparta. Před samotným utkáním s Duklou Jihlava, které se bude hrát ve speciálních dresech, budou během slavnostního ceremoniálu uvedeni tři noví členové Klubu legend. A konečně po výročním utkání se budou ve fanshopu podepisovat hráči A-týmu Robert Říčka a Andrej Kudrna. Přijďte si užít neděli plnou hokeje!

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK NA UTKÁNÍ SPARTA - JIHLAVA

Při nedělním domácím utkání s Duklou Jihlava bude Klub legend HCS slavnostně rozšířen o tři nové členy - Jaroslava Velechovského, Jiřího Vykoukala a in memoriam Jana Císařovského. Při této příležitosti můžete získat cenné podpisy většiny stávajících členů Klubu legend včetně dvou nových členů během autogramiády. Ta proběhne před zápasem od 13.00 do 14.00 hodin u hlavního vchodu v Galerii Harfa vedle O2 areny.

Na koho se můžete v neděli na autogramiádě těšit: Luděk Bukač, Jan ´Gusta´ Havel, Miroslav Kuneš, Josef Horešovský, Jiří Kochta, Jiří Nikl, Lubomír Pěnička, Pavel Richter, Stanislav Hajdušek, Richard Žemlička, Petr Bříza, Jiří Zelenka, Jaroslav Velechovský, Jiří Vykoukal. (Seznam je předběžný a může se ještě změnit!)


Při autogramiádě si můžete v prodejím stánku zakoupit za cenu 175 Kč knížku Souhvězdí Sparta, která přináší příběhy třináct legend sparťanského klubu. Od přítomných členů Klubu legend HCS si ji můžete rovnou nechat podepsat.


Po autogramiádě si hned pospěšte do haly, abyste si mohli v klidu na svých místech užít slavnostní ceremoniál přijetí nových členů Klubu legend, který startuje v 14.50 hodin. Klub byl založen jako první svého druhu u nás v únoru roku 2012 a aktuálně sdružuje 29 osobností bohaté historie klubu, která se píše od roku 1903. V neděli přibydou další tři osobnosti. 

Bývalý obránce Jiří Vykoukal, který je držitelem čtyř mistrovských titulů a odehrál ve sparťanském dresu 12 sezon, s dlouholetým vedoucím mužstva Jaroslavem Velechovským, jenž strávil v klubu třicet let a byl u šesti zlatých sparťanský oslav, se osobně zúčastní ceremoniálu. Jan „Hóňa“ Císařovský, sekretář oddílu z poloviny 20. století, který se zasloužil o příchod nejvýznamnějších hráčů sparťanské historie, bude uveden do Klubu legend HCS in memoriam.


Hokejové odpoledne se Spartou završí autogramiáda sparťanských ostrostřelců Roberta Říčky a Andreje Kudrny ve fanshopu na obchodním prstenci O2 areny. Ta začne přibližně půl hodiny po skončení zápasu a kromě podpisů dvou útočníků si z ní budete moci odnést tričko Hunting season jako dárek k nákupu nad 800 Kč. Tato speciální akce platí pouze v průběhu autogramiády!


Speciální akci k výročnímu utkání si připravil také fanshop HC Sparta Praha. Ke každému zakoupenému speciálnímu výročnímu dresu ke 114 letům klubu totiž dostanete dárek v podobě sparťanské vojenské známky či sparťanského odznaku.V rámci výroční kolekce si můžete zakoupit dvě varianty dresů a navíc také výroční tričko, o které můžete zároveň soutěžit v zápasovém bulletinu.


Utkání s Jihlavou odehraní sparťané ve speciálních výročních dresech, které jsou tentokrát věnovány Klubu legend HCS. V jeho textuře najdete jména všech jeho členů a na prsou velké kruhové logo. Zápasové dresy půjdou hned v pondělí 4. prosince do aukce na serveru sportovniaukce.cz, kde si je budete moci vydražit, získat unikátní suvenýr a navíc pomoci dobré věci. Výtěžek této aukce společně v částkou vybranou při aukci dresů z kolekce Sparta vzdává hold bude totiž věnován na konta Nadace policistů a hasičů a Vojenského fondu solidarity.AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Neuvirth: Chci ve Spartě slavit titul!

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Jurčina: Rauma? Máme se na co těšit

Permanentkáři si mohou vyzvednout ročenku!