6. 3. 2019 HC Sparta

Nejlepší sport v televizi? O2 TV už za 199 Kč

Hokejovým příznivcům odpadá jedno výrazné dilema. Díky O2 TV už nemusí řešit, kterou televizní službu si pořídit. Pouze diváci O2 TV mohou sledovat všechny televizní zápasy z hokejové extraligy, chybět nebude ani play off či finále. V přenosech si fanoušci užívají unikátní technologické novinky nebo třeba sparťanskou legendu Petra Tona!

Stanice O2 TV Sport drží až do roku 2023 výhradní práva na středeční, páteční i sobotní televizní zápasy hokejové extraligy. Díky unikátním funkcím multidimenze se diváci stávají režisérem přenosu. Každý si například může vybrat z různých pohledů kamer, atraktivní jsou záběry z trestných lavic či kamer za brankou. V blízké budoucnosti přidá O2 TV i unikátní záběry z helmy rozhodčích. Fanoušci díky mikroportům uslyší i komunikaci sudích.

Už v tarifu M najdou zákazníci O2 TV všechny exkluzivní stanice O2 TV Sport i kanál ČT sport, jenž nabízí další nedělní (případně i úterní) přímé přenosy Tipsport extraligy. V základním balíčku O2 TV nechybí ani kanál Nova Sport 1, který drží vysílací práva na NHL, a stanice Sport 1 vysílající KHL či hokejovou Ligu mistrů. Výhradně O2 TV Sport přináší také vybraná utkání ze švýcarské National League. 

Kompletní nejvyšší domácí hokejovou soutěž může sledovat úplně každý také prostřednictvím populární služby O2 TV TV Sport Pack, která za 199 Kč na třicet dní zpřístupní stanice O2 TV TV Sport, O2 TV TV Fotbal, O2 TV TV Tenis a ČT sport.

Zkušená redakce i hokejový magazín

Přímými přenosy provází zkušená redakce ve složení: Jan Homolka, Tomáš Zetek, Libor Basík a Jan Velart. Reportérské duo pak tvoří Tereza Kubíčková a Richard Tesař. Mezi hlavní hokejové experty se řadí Petr Ton, trojnásobný nejlepší střelec extraligy a dvojnásobný mistr se Spartou. Dále také Jakub Koreis, Roman Málek nebo Jiří Tlustý, který odehrál v severoamerické NHL úctyhodných 446 zápasů, a oblékal dresy například Toronta Maple Leafs, Caroliny Hurricanes nebo New Jersey Devils. 

V základní části pak O2 TV Sport vysílá magazín ICE TIME, kde najdete netradiční rubriky, zajímavé rozhovory i reportáže ze života hvězd Tipsport extraligy.

Ten nejlepší sport na obrazovce

Hokejem však sportovní nabídka rozhodně nekončí. Pouze v O2 TV na vás čekají všechny zápasy z první fotbalové ligy a z prestižní UEFA Ligy mistrů. Dále také kompletní ženský tenisový okruh WTA, basketbalová Euroliga, zábavná show TIKI-TAKA, galavečery MMA či motoristické sporty. Tento obsah nenajdete nikde jinde než v televizi O2 TV.

Kde O2 TV naladím?

O2 TV je dostupná pro všechny domácnosti s připojením k internetu. Stačí připojit set-top box O2 TV k síti a propojit jej s televizí. Můžete se dívat s celou rodinou a užívat si mnoha funkcionalit O2 TV, jako je sedmidenní zpětné zhlédnutí nebo možnost sledovat televizi až na čtyřech zařízeních současně. Novinkou je balíček O2 TV Sport Pack. Aktivování této služby vám zpřístupní exkluzivní stanice O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Tenis doplněné o ČT Sport na 30 dní, sledovat je můžete na webu O2TV.cz nebo v aplikacích O2 TV.  O2 TV Sport Pack si můžete pořídit již za 199 Kč měsíčně.

Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02 02.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Řepík: Hráli jsme dobře, škoda faulů

GEN - SPA 3:2 - Dobrý výkon na Ženevu nestačil

Sparta už je na kempu v Německu

Barbora Snopková Haberová: Chceme plnou O2 arenu