28. 5. 2019 HC Sparta

Novým partnerem Sparty je společnost Daikin

Sparta vítá před novou sezonou významného partnera, kterým se stala společnost Daikin. Lídr v oblasti klimatizací a tepelných čerpadel rozšířil řadu GOLD partnerů HC Sparta Praha.

Společnost s hlavním sídlem v japonské Ósace je významným výrobcem a dodavatelem klimatizací nejen na domácím trhu, ale také v USA, Číně, na Filipínách, v Austrálii, Indii, jihovýchodní Asii, Jižní Americe a samozřejmě také v Evropě. Založena byla v roce 1924 a nyní patří mezi světové lídry v oblasti vytápění, chlazení, úpravy vzduchu a chladírenství. Vedle hokejové Sparty sponzoruje také například slavný belgický fotbalový tým Club Brugge, světový šampionát v rychrobruslení či dálkové běhy na lyžích ve Skandinávii.

„Je nám velikou ctí, že jsme mohli spojit jméno Sparty s další velkou značkou známou po celém světě. Spousta z nás ani netuší, že nás klimatizace společnosti Daikin obklopují téměř na každém kroku. Vítám ji do rodiny našich GOLD partnerů a věřím, že společně budeme zažívat co nejméně horkých chvilek,“ poznamenala s úsměvem generální manažerka klubu Barbora Snopková Haberová.

„Jsme rádi, že jsme se spojili s jedničkou na trhu v této významné obchodní oblasti, a těšíme se na budoucí spolupráci,“ říká obchodní zástupce Sparty Adam Klavík.

Na spolupráci se velmi těšíme, už teď z nás jsou sparťanští srdcaři.
Josef Brož

Spokojenost panovala po uzavření smlouvy i na straně nového partnera Sparty. „Naše společnost je lídrem ve svém oboru na českém i světovém trhu. Vždy máme nejvyšší cíle, snažíme se růst a neustále se zlepšovat, zároveň hrajeme fair-play. Přesně tyto hodnoty vnímáme také u klubu HC Sparta Praha, tedy snahu o posun dopředu, tah na branku, vůli vítězit, jednoduše řečeno být jedničkou!“ konstatuje nadšeně Josef Brož, managing director společnosti Daikin.

„Zároveň v klubu vnímáme obrovskou tradici, na které se dá stavět. Na spolupráci se velmi těšíme, už teď z nás jsou sparťanští srdcaři,“ uzavírá ředitel české pobočky společnosti Daikin.

Daikin, jednička na trhu chlazení, vytápění a větrání

Společnost Daikin ČR se sídlem v Praze je součástí společnosti Daikin Airconditioning Central Europe, která byla založena v roce 1999, se sídlem v Brunn am Gebirge v Rakousku. Prodejní a servisní činnosti v České republice se věnuje přibližně 45 zaměstnanců a roční obrat činí 650 milionů Kč. Pro rezidenční klienty nabízí společnost Daikin zejména klimatizace do bytů a rodinných domů a tepelná čerpadla, v komerčním segmentu nabízí kompletní řešení pro oblast chlazení, vytápění, ventilace a chladírenství.

V České republice kromě prodejní organizace, jež se stala partnerem HC Sparta Praha, společnost Daikin vlastní dva výrobní závody v Brně a Plzni, kde zaměstnává zhruba 2 000 zaměstnanců a vyrábí hlavně rezidenční klimatizace a tepelná čerpadla.

Společnost Daikin je celosvětově známá svým průkopnickým přístupem k vývoji produktů, bezkonkurenční kvalitou a všestranností svých integrovaných řešení. S více než 90 lety zkušeností v konstrukci a výrobě technologií vytápění a chlazení je Daikin jedničkou na trhu v oblasti technologie tepelných čerpadel.

Kvapil: Líbí se mi směr, kterým se klub ubírá

Marek Kvapil je novou posilou Sparty

Růžička: Fanoušci mě přijali v pohodě

Sparta bude hrát s Litvínovem pod širým nebem