9. 8. 2012 Jiří Liebreich

O své místo v sestavě bojuje i Patrik Husák

P r a h a - Příprava pražské Sparty je v plném proudu, další ze zápasů odehrála proti úřadujícímu mistru z Pardubic. Jak už to tak mezi těmito soupeři bývá, i tentokrát byli fanoušci svědky vyrovnané bitvy. V utkání s perníkáři bojoval i PATRIK HUSÁK: "Není jednoduché absolvovat objemový ostrý fyzický trénink a zároveň přípravná utkání."

Dnes vaše hra vypadala o mnoho lépe, než v zápase se Lvem. Bylo to i tím, že Pardubice mají podobný program jako vy?
Myslím, že jsme dobře dodržovali stanovenou taktiku, je ale pravda, že jsme tam měli hluchá místa. Občas jsme propadli, ale obecně jsme si každý drželi svá místa. Přístup k zápasu byl lepší, možná jsme byli více motivovaní, proto jsme vyhráli.

Patrik Husák

Jan Hanzlík se po zápase se Lvem vyjádřil v tom smyslu, že není snadné v plném zátěžovém tréninku zároveň hrát přátelská utkání v plném nasazení. Jak jste se cítil po fyzické stránce?
Samozřejmě to je těžké, v tomto týdnu jsme odehráli tři utkání, já osobně tahám nohy, už docela bolí. To všechno je ale součást tréninku, musíme pořádně zabrat, abychom to potom zúročili v lize.

Na co se budete v následujících zápasech hlavně soustředit?
Chceme vyhrávat, podávat nejlepší výkony. European trophy bude jiná soutěž, pořádně nás prověří. Je to prestižní soutěž, půjdeme do ní naplno.

Jak komunikujete vy jako obránce s brankáři Markem Schwarzem a Vojtěchem Sedláčkem?
Myslím, že ta komunikace je hodně podobná, řekli jsme si některé pokyny, jako například kde nechávat puky a podobně.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Machovský: V O2 areně se cítím skvěle

SPA - ZLN 3:0 - Vítězná domácí premiéra!

Nový Sparta magazine v prodeji!

​Sparťané podruhé přistoupili na snížení platů