25. 11. 2021 HC Sparta

Omezení počtu diváků na hokejových zápasech

Vláda České republiky opět vyhlásila nouzový stav kvůli epidemii nemoci covid-19. Součástí nových opatření platných od pátku 26. listopadu je i omezení počtu diváků na sportovních utkáních.

Na kulturní představení, sportovní utkání a vzdělávací může aktuálně pouze maximálně 1000 lidí. Toto pravidlo platí i na zápasy našeho klubu.

„Hrát s omezeným počtem fanoušků na tribunách znamená pro klub opět obrovské finanční ztráty. Věřili jsme, že už se loňská situace nebude opakovat. Přednostní účast na zápasech Sparty budou mít naši permanentkáři, kteří nás už po posledním období pandemie významně podpořili. Rozhodnutí vlády musíme respektovat. Zdraví nás všech je na prvním místě. Jako HC Sparta Praha podporujeme očkování, které vnímáme jako nejjednodušší způsob, jak se vrátit k běžnému způsobu života," uvedla generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

V pátek zveřejníme systém, kterým se držitelé permanentek budou moct přihlásit ke vstupu na nejbližší nedělní zápas s Libercem. Vstup na zápas bude umožněný pouze pro permanentkáře. Držitele vstupenek budeme o vypořádání informovat v nejbližších dnech.

Dnes v 18:30 | Muži
PSG Berani Zlín
Dnes v 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín

Prosinec odstartujeme doma proti Zlínu!

​Sparťanská krev #15: Rekord těsně padl!

Strnad: Jsme rádi, že vítězná vlna pokračuje

Rezervace míst na zápasy se Zlínem a Rögle