2. 2. 2019 HC Sparta

Partneři projektu Sparta vzdává hold 2019

V roce 2009 se Sparta po vzoru zámořské NHL rozhodla jako úplně první sportovní klub v České republice věnovat v každé sezoně dvě utkání za sebou těm, kteří za nás denně nasazují své životy - hasičům, záchranářům, policistům a vojákům. Letos píše projekt Sparta vzdává hold již deváté pokračovaní a společně s klubem se rozhodli pomoci i partneři HC Sparta Praha. Partnery Sparta vzdává hold tak jsou společnosti Merkur, Sprinkler Group, Česká zbrojovka, Louda Auto a Ticketportal. Louda Auto je i partnerem turnaje složek Integrovaného záchranného systému.


Pojišťovna Merkur nejstarší pojišťovnou v Rakousku a specializuje se na soukromé zdravotní pojištění. Pro Merkur jako pojistitele je velmi důležité být včas tam, kde jej zákazníci právě potřebují. Velkou důležitost proto přikládá prevenci a předcházení nemocem. Filozofií pojišťovny Merkur je inspirovat klienty ke zdravému a proaktivnímu životnímu stylu. Nabízí řadu inovativních služeb a preventivních programů jako jsou volnočasové aktivity, wellness procedury ve vysoce kvalitních partnerských hotelech, nebo sportovní tábory pro děti.


Společnost SPRINKLER GROUP s.r.o. byla založena v roce 2014 a je složena z předních technických specialistů v oboru s více než dvacetiletou praxí. Zabývá se projekcí, výrobou a vlastní realizací díla stabilních a polostabilních hasicích zařízení. V neposlední řadě sem patří i kvalitní a nepostradatelný servis a vlastní oddělení IT. Díky bohatým zkušenostem a znalostem, dokáže vždy navrhnout a zrealizovat vodní či pěnový hasicí systém, který ochrání vše, co za svůj život člověk vybuduje a má i jinou než materiální hodnotu.


Další partnerem projektu je společnost Česká zbrojovka a.s.. Ta přistupuje s velkou pokorou k hrdinství všech, kteří pro záchranu druhých obětovali to nejcennější. Přinášet oběti ve prospěch druhých a nemyslet na sebe je nejušlechtilejší lidská vlastnost. Važme si těch, kteří ji v sobě mají a ani vteřinu neváhají a snažme se ji objevit sami u sebe. 


Společnost Louda Auto a.s. působí na trhu v České republice již od roku 1992. Nyní ji najdete v Poděbradech, Pardubicích, Kolíně, Liberci, Teplicích, Svitavách, Brně, Praze a nově také v Ústí nad Labem. Ve značkových autosalonech Vám nabídne služby autorizovaného prodeje a servisu vozů Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, Volkswagen užitkové vozy, Mazda, Ford, Hyundai, Renault a Dacia. Pro každého má Louda Auto také individuální řešení operativního leasingu či dlouhodobého pronájmu vozů pod značkou Louda Rent. Veškeré další informace najdete na jejich webových stránkách louda.cz.Společnost IRSnet CZ s.r.o. je od svého založení v roce 2002 provozovatel webového portálu Ticketportal.cz, který je součástí mezinárodní skupiny TICKETPORTAL působící kromě České republiky také na Slovensku, v Maďarsku a Polsku. V České republice je s více než 900 prodejními místy největším a nejúspěšnějším prodejcem vstupenek. V uplynulém roce její zákazníci nakoupili víc než 3,5 milionů vstupenek na zhruba 4 500 akcí. Jedním z hlavních úspěchů společnosti bylo uzavření exkluzivní smlouvy na výhradní prodej vstupenek do největší kryté haly na našem území O2 areny. Součástí služeb webového portálu Ticketportal.cz je vedle prodeje vstupenek také propagace a zprostředkování informací o kulturních a sportovních událostech v různých regionech České republiky.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Machovský: Konkurence nás posouvá dál

5 let v O2 areně: rekordy i hvězdy NHL

Pavelka: Trénujeme naplno, ale užíváme si to!

Permanentky na novou sezonu v prodeji!