22. 1. 2019 HC Sparta

Pět zápasů i únorový balíček jsou v prodeji

V online prodeji v síti Ticketportal si aktuálně můžete zakoupit vstupenky na pět nejbližších domácích zápasů v lednu a únoru! Zároveň můžete sobě i dalším sparťanům pořídit k Valentýnu či jen tak speciální zvýhodněný balíček vstupenek. Ten zahrnuje vstup na tři utkání na přelomu února a března, které je možné navštívit za zvýhodněnou cenu a ušetřit až 330 Kč oproti jednorázovým vstupenkám!

Vstupenky na domácí zápasy si můžete zakoupit online na Ticketportal.cz, na prodejních místech Ticketportalu a na pokladnách O2 areny. Při zakoupení vstupenek více než pět dní před zápasem můžete využít levnější první cenovou vlnu. Ceny vstupenek najdete v sekci Jednorázové vstupenky.

Zápasy v online prodeji:

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec: neděle 27. ledna od 15.00 hodin

HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera: pátek 1. února od 18.30 hodin

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň: neděle 3. února od 15.00 hodin

HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň: pondělí 11. února od 18.30 hodin

HC Sparta Praha - HC Olomouc: úterý 19. února od 18.30 hodin

Speciální valentýnský balíček na tři zápasy:

Co potěší každého sparťana či sparťanku? No přece lístky na hokej! A k Valentýnu jim můžete nadělit dokonce speciální balíček tří zápasů za zvýhodněnou cenu! Podívají se tak na únorové duely s Olomoucí a Třincem a na březnový domácí zápas s Karlovými Vary. Balíček si můžete zakoupit ZDE

V jeho rámci získáte vstupenky na tři zápasy do druhé kategorie za 480 Kč a vstupenky do 3. kategorie za 420 Kč. Balíček jde zakoupit pouze do druhé a třetí kategorie, a není možné uplatňovat žádnou další slevu. Třízápasový balíček má formu jedné vstupenky, kterou použijete na všechna tři utkání. Pečlivě ji tedy uschovejte pro všechna tří použití!

• HC Sparta Praha - HC Olomouc: úterý 19. února od 18.30 hodin
  • HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec: středa 27. února od 18.30 hodin
  • HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary: pátek 1. března od 18.30 hodin

První cenová vlna (do 14. února):

Cena vstupenek
Cena balíčku
Kolik ušetříte
2. kategorie:3x 220 Kč = 660 Kč
480 Kč
180 Kč
3. kategorie:3x 190 Kč = 570 Kč
420 Kč
150 Kč

Druhá cenová vlna (od 15.února):

Cena vstupenek
Cena balíčku
Kolik ušetříte
2. kategorie:3x 270 Kč = 810 Kč
480 Kč
330 Kč
3. kategorie:3x 240 Kč = 720 Kč
420 Kč
300 Kč

Podmínky: neplatí do Sparta klubu, First Line,1. kategorie, 4. kategorie a 5. kategorie, není možné uplatňovat žádnou další slevu.