13. 5. 2008 Lukáš Rejmon

Petr Bříza se nebude ucházet o post předsedy ČSLH

V pondělí 12.5.2008 oznámil generální manažer Sparty Petr Bříza, v dopise zaslaném řediteli Asociace profesionálních klubů Stanislavu Šulcovi, své odstoupení z kandidatury na post předsedy Českého svazu ledního hokeje. V kandidatuře tudíž pokračuje pouze trojice uchazečů - T. Král, Z. Kusý a S. Černík.
"Velmi si vážím nominace na tento post a odpovědně jsem se tímto vyjádřením důvěry mé osobě zabýval. Vnímám tuto funkci jako nesmírně důležitou pro budoucí vývoj českého hokeje a v neposlední řadě i pro zajištění odpovídající a zasloužené společenské prestiže celého hokejového hnutí v České republice i v zahraničí. Předseda ČSLH se podle mého přesvědčení musí plně a důsledně věnovat pouze své práci. V roce 2006 jsem přijal nabídku akcionářů HC Sparta Praha, a. s. a nastoupil do funkce generálního manažera klubu. Cítím v této chvíli svou povinnost věnovat se nadále své započaté práci v klubu a z důvodu, které jsem popsal, není možné vykonávat smysluplně obě funkce," uvedl v již zmíněném dopise Petr Bříza, který se tak bude i v nadcházejících letech věnovat pouze práci generálního manažera holešovického klubu.

Kniha Legenda Sparta skvělým vánočním dárkem

Odstartoval předprodej na zápas s Kometou

Machovský: V Liberci jsme neproměnili šance

LIB - SPA 4:1 - Buchteleho gól na body nestačil