29. 2. 2024 HC Sparta

Petr Vosmík členem představenstva E.H.C.

Generální ředitel našeho klubu Petr Vosmík se stal novým prozatimním členem představenstva Evropské hokejové aliance. Zastupovat bude zájmy všech českých klubů.

Evropská hokejová aliance (E.H.C.) uspořádala doplňující volby na obsazení české pozice ve svém představenstvu. České členské kluby většinově odhlasovaly jmenování Petra Vosmíka prozatímním členem představenstva, a to až do příští valné hromady, která se uskuteční 12. června v Praze.

Valná hromada E.H.C. se jako obvykle koná v souvislosti se slavnostním předáváním Evropských hokejových cen EHC, které je naplánováno na 11. června. "Je mi ctí přijmout tuto funkci jménem českých klubů," uvedl Vosmík. "Přestože od svého založení před deseti lety urazila Aliance dlouhou cestu, na mezinárodní scéně je před kluby stále mnoho práce," dodal.

Podle stanov E.H.C. bude prozatímní člen představenstva zastávat tuto funkci až do příští valné hromady E.H.C., na které členové formálně zvolí představenstvo na další období 2024-2026.

Martinec: Příprava s áčkem mladým pomůže

Filip Novák: Smlouva je pro mě odměnou!

Termíny CHL: začátek doma, venkovní víkend

Příprava: extraliga a generálka v Německu