28. 3. 2024 Tisková zpráva

Petr Vosmík zůstává v představenstvu APK

​Extraligové kluby si zvolily na čtyřleté období prezidenta a viceprezidenta APK LH Praha, 28. března 2024. Na mimořádné Valné hromadě APK LH konané v Praze dne 27. března 2024 byli voleni členové řídícího orgánu asociace, tedy Představenstva APK LH, včetně pozic prezidenta a viceprezidenta.

Při volbách pro období 2024-2028 obhájil pozici prezidenta APK LH generální manažer BK Mladá Boleslav Jan Tůma, stejně tak důvěru dostali i další dosavadní členové představenstva. Do funkce viceprezidenta byl zástupci extraligových klubů potvrzen Prokop Beneš nominovaný HC Oceláři Třinec, dalšími členy vedení asociace budou i v nadcházejícím období Petr Vosmík za HC Sparta Praha, Aleš Kmoníček za Mountfield HK a Ctibor Jech za organizaci Bílí Tygři Liberec.

"Máme před sebou spoustu úkolů a těžké práce, ale těším se na to. Jsem rád, že v nás mají ostatní kluby důvěru a mohl jsem obhájit funkci v představenstvu. Chceme být tahounem českého hokeje a zároveň pracovat pro jeho rozvoj," uvedl po volbě generální ředitel Sparty Petr Vosmík.


AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Němeček: Vyprodaná O2 arena nám pomůže

Boj o všechno! Série vyvrcholí v Praze

Zajistěte si vstupenky na 7. semifinále

Najman: Věřím, že to v sobotu urveme!