11. 3. 2020 Klub

Play off je přerušeno do 29. března 2020

Generali Česká pojišťovna play off TELH je přerušena do 29. března 2020. Kluby nejsou schopné zařídit, aby se zápasy odehrály s účastí méně než sto lidí na stadionech.

Kluby jsou ke dni 11. března 2020 konfrontovány se situací, že pořádání utkání Tipsport Extraligy není v současné situaci možné, aniž by byla porušena vyhlášená pravidla na ochranu veřejného zdraví, technické a bezpečnostní předpisy pro provoz hokejových hal. Výkonnému výboru ČSLH bylo navrženo, aby soutěž byla přerušena do 29. 3. 2020 s tím, že poté bude situace vyhodnocena. Klubům je líto, že k tomuto opatření dochází před zahájením rozhodujících bojů, ovšem respektování povinností vyplývajících z opatření vlády a zájem na ochraně veřejného zdraví má přednost. Ke dni 11. března 2020 není známo, že by některý klub podléhal omezujícímu opatření v podobě karantény.