26. 11. 2010 Radek Papáček

Podpora fanoušků? Nečekal bych to, říká Vykoukal

Čtvrteční autogramiáda hráčů ve sparťanském Fanshopu přilákala téměř dvě stovky fanoušků. Kromě podpisů hokejistů A-týmu si navíc příznivci mohli prohlídnout také jejich kabinu. „Nevěřil bych, kolik lidí je schopných vyjádřit nám takovou podporu. Nejen, že na autogramiádu vůbec dorazili, ale také hlavně jejich povzbuzujícími slovy,“ vzkázal Jiří Vykoukal.

Vedle zkušeného obránce účast fanoušků na podpisové akci potěšila i další hokejisty. „Vzhledem k tomu, v jaké situaci se momentálně nacházíme, bych tolik lidí nečekal. Překvapilo mě to,“ nezastíral útočník Tomáš Kůrka.

Po nedávné autogramiádě Radka Smoleňáka a Yoricka Treilleho v prostorách oficiálního Fanshopu se tentokrát fanouškům podepisovali kromě již zmíněných Jiřího Vykoukala a Tomáše Kůrky také dále Michal Gulaši s Janem Hanzlíkem.

Příchozí fanoušci měli možnost pořídit i vánoční dárky pro své známé ze širokého sortimentu sparťanského Fanshopu. Při nákupu nad 250 Kč navíc obdrželi poukázku do KFC v hodnotě 100 Kč.

Velký zájem mezi fanoušky vzbudila pozvánka do kabiny A-týmu, která následovala po autogramiádě. Příznivci tak na vlastní oči viděli veškeré zázemí sparťanských hokejistů.

Synovi nelhali, lahve mají!

„Za prohlídku kabiny jsme byli strašně rádi hlavně kvůli našemu dvouletému synovi. Během zápasu totiž vždycky zůstal zkoprnělý, když hráči o přestávce odešli do kabiny a on to nemohl pochopit. Říkali jsme mu, že hráči chodí na pití. A když viděl v kabině vyskládané totožné lahve na pití, ze kterých dříve pil místo tradiční lahve s dudlíkem, tak uvěřil, že jsme mu nelhali,“ svěřila se fanynka a maminka Jitka Štěpinová.

„Upřímně, myslel jsem si, že přijde na akci málo lidí. Nepředvádíme totiž takové výkony, aby o nás měli zájem. Ale ten počet lidí, co přišli, mě fakt překvapil. Díky tomu cítíme, že fanoušci za námi pořád stojí,“ řekl Michal Gulaši.

„Není to úplně obvyklé a my jsme za to strašně vděční,“ dodal Jan Hanzlík. „Mají můj obdiv, vážím si toho, jak se k nám chovají,“ uzavírá Jiří Vykoukal.


Na snímku zleva Tomáš Kůrka, Michal Gulaši, Jan Hanzlík a Jiří Vykoukal.Na setkání s hráči dorazilo těméř dvě stě fanoušků a fanynek.Fanoušci Sparty míří na prohlídku kabiny A-týmu.


Podívat se do kabiny sparťanských hokejistů vyrazili i ti nejmenší příznivci.


Fanoušci Sparty v prostorách kabiny A-týmu Sparty.×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Horák: Gesto fair play? Klobouk dolů

TRI - SPA 4:2 - Sparťané v Třinci nebodovali

Leo Gudas: Radka bych ve Spartě viděl rád

Mistři 2007 - II. díl: Co dělají šampioni?