28. 6. 2024 HC Sparta

Pořiďte si permanentku na novou sezonu

​Užijte si ten nejlepší hokej s mistry světa v sestavě. Navíc v kulisách nejlepší hokejové areny v Česku a doprovodného programu srovnatelného s mistrovstvím světa. Nová sezona se blíží, buďte u každého zápasu za těch nejvýhodnějších podmínek pouze se sparťanskou permanentkou.

Permanentku si můžete v aplikaci HC Sparta+ nebo na serveru Ticketportal a fandit svému klubu v nejlepší areně v republice a zároveň ušetřit. Místo na sezení na základní část můžete pořídit už za částku nižší než 6.000 korun. "Je naší maximální motivací mít na domácích zápasech co nejlepší atmosféru. Proto jsme se rozhodli vůbec nezdražovat permanentky na základní část v sektorech na stání a do 3. kategorie," říká člen představenstva HC Sparta Praha Jakub Dlouhý.

Díky permanentce v aplikaci HC Sparta+ navíc nemusíte využívat plastové kartičky, ale mít permanentku vždy pohodlně u sebe v telefonu. Své místo na zápase Sparty navíc můžete komukoliv věnovat, nebo ho jednoduše uvolnit do volného prodeje.Od nové sezony startuje nový věrnostní program, díky kterému můžete získat až 1.000 korun slevu na nákup permanentky na sezonu 2025/2026. Stačí jediné - docházet pravidelně na zápasy Sparty či případně uvolňovat své místo v době nepřítomnosti znovu do oběhu.

Bodový systém motivuje fanoušky k účasti na zápasech. Za účast nebo přeposlání a následný příchod získáte 2 body, za uvolnění místa do volného prodeje do 3 hodin před zápasem 1 bod. Za neúčast na utkání se vám nepřipíše na účet žádný bod. Systém se vztahuje na 25 utkání základní části Tipsport extraligy.


AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Mladá krev v áčku: debuty i nové smlouvy

Hyka: Přípravu jsem měl intenzivnější než loni

Termíny extraligy: začneme proti Ocelářům

Pšenička: V Cornellu se na Spartu i Prahu těší