22. 8. 2010 Redakce

REDS TV: Jan Hanzlík a Filip Novotný po utkání s Linköpingem

Pro brankáře FILIPA NOVOTNÉHO byl zápas proti Linköpingu jeho druhým vystoupením v rámci turnaje European Trophy. Proti finskému Jokeritu na severu Evropy vychytal čisté konto. V posledním domácím utkání s Linköpingem sice dvakrát inkasoval, ale kryl také několik dalších příležitostí a byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem sparťanské sestavy.

David Soeldner, autor jedinečné sparťanské kroniky SPARTA PRAHA - SRDCE NAŠE pak za druhého nejlepšího hráče vybral beka Douga O´Briena.

Nejlepší třetici zkompletoval další obránce JAN HANZLÍK. Osmadvacetiletý hokejista je železným mužem týmu Sparty a při četných zraněních spoluhráčů patří mezi stálice defenzivních řad také během zápasů European Trophy.

Rozhovory s Filipen Novotným a Janem Hanzlíkem po utkání s Linköpingem sledujte na sparťanské webové televizi REDS TV.

Čtěte více informací o European Trophy

Sparťani a sparťanky školou povinné pozor!

Pořiďte si něco ze sparťanské výbavy do školy a vyhrajte vstupenky pro sebe a celou třídu na domácí utkání Sparty a k tomu sparťanské dárečky!

Akce je určená žákům základních a středních škol a trvá do 10.9.2010, kdy bude vylosován vítěz.

Sešit A4 Sparťanské pastelky Propisky