11. 11. 2002 MiG

Richter je mimo hru, vrací se Kratěna

Reprezentační přestávka připravila Spartu o dalšího obránce. Minimálně v zítřejším zápase nenastoupí Martin Richter, který nedohrál turnaj v Helsinkách. Na druhou stranu se doléčil člen prvního útoku Ondřej Kratěna, jenž nemohl nastupovat od září kvůli zlomené čelisti.
"Richter má natlučené koleno a natažená třísla," oznamuje trenér Pavel Hynek. "Dnes jde na vyšetření. V tuto chvíli mohu říct s určitostí jen to, že zítra ve Vítkovicích nenastoupí." Bližší Informace o zdravotním stavu reprezentanta budou znát trenéři Sparty až zítra ráno. Richter si zranění přivodil při souboji u mantinelu.

Naopak do sestavy se vrací útočník Ondřej Kratěna. Ten odehrál v celé soutěži necelé dva zápasy. V duelu proti Plzni inkasoval zásah pukem do obličeje a odstoupil se zlomenou čelistí. Většinu pauzy ale trénoval a zítra by měl být připraven naskočit. Na marodce zůstává další zadák Jaroslav Nedvěd. I ten s mužstvem už trénuje. V sobotu absolvoval vyšetření a podle předpokladů lékařů by měl být za dva týdny k dispozici.