4. 3. 2022 Marek Táborský

Rivalita stranou: přijď a pomáhej Ukrajině

Zaplňme společně O2 arenu a pomozme lidem zasaženým válkou na Ukrajině. Sparta se domluvila s Kladnem o přeložení posledního zápasu základní části do největší areny v České republice s jediným cílem: výtěžek z tohoto duelu poputuje na pomoc rodinám a dětem z Ukrajiny utíkajících před válkou do České republiky.

Duel dvou tradičních rivalů odstartuje v úterý 8. března již v 17:00 předzápasovým ceremoniálem. Během utkání bude spousta dalších možností pomoci lidem z válečné oblasti. Chystáme i možnost nákupu virtuálních vstupenek. Hlavním zdrojem pomoci však bude prodej vstupenek na tento zápas.


„Společná pomoc je motorem obou klubů. Několik akcí na podporu Ukrajiny jsme již podnikli a hodláme dál pomáhat,“ má jasno generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová. „Rivalita půjde v tomto utkání stranou. Chceme do naší domácí areny přivést co nejvíce fanoušků, kteří budou chtít stejně jako my pomáhat,“ dodává.

Kompletní výtěžek z běžný i virtuálních vstupenek, dárcovských sms a aukce poputuje na potravinovou banku pro Prahu a Středočeský kraj. Tato organizace denně zaváží až tři tisíce kilogramů jídla a hygienických potřeb do Kongresového centra, Hlavní nádraží a mnoha ubytovacích zařízeních, kde nyní žijí uprchlíci z Ukrajiny. Přispět můžete i po utkání na webu potravinovabankapraha.cz.

„Jsem rád, že jsme se dohodli, že zápas bude konat v O2 aréně. Je to moderní aréna, kam může přijít opravdu velký počet diváků. Když jsme se pro tuto akci rozhodli, chtěli jsme, aby to bylo v aréně s velkou kapacitou, aby ta pomoc byla co nejrozsáhlejší,“ vysvětluje hrající majitel Jaromír Jágr. „Moc si přeji, aby se zápas konal v bohaté divácké kulise se skvělou atmosférou, a aby šlo o kvalitní hokejový zápas, který bude všechny diváky bavit. Podstata je, abychom si společně zápas užili, vybrali co největší částku a pomohli potřebným,“ dodává legenda českého hokeje.

Sparťanští permanentkáři mají předkupní právo na svá tradiční místa garantovaná do nedělních 23:59 hodin. K získání vstupenek je třeba se přihlásit pod svým e-mailem, který jste uvedli při nákupu permanentek, na serveru Ticketportal. V sekci vašich objednávek již budete mít připravená a zarezervovaná místa a bude třeba pouze dokončit nákup vstupenek. V případě potíží napište na e-mail predprodej@hcsparta.cz.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Tomášek po zranění: Snad mě to posílí!

Kovář: Pozici jedničky si musím zasloužit

Vstupenky na pražské derby v prodeji!

Krejčík: Potkal jsem tu spoustu kamarádů