28. 6. 2019 HC Sparta

Roberts Bukarts odchází do Vítkovic

Devětadvacetiletý lotyšský útočník ROBERTS BUKARTS se loučí se Spartou. Forvard, který do klubu přišel na konci ledna z Třince, mění znovu působiště a odchází do Vítkovic na roční hostování.

„Získali jsme do kádru dva nové praváky a víme, že hráč Robertsových kvalit by u nás aktuálně nedostával potřebný prostor na ledě, na jaký byl zvyklý v lotyšském národním týmu nebo dříve ve Zlíně. Když se naskytla možnost hostování ve Vítkovicích, došel sportovní úsek, trenér Uwe Krupp i samotný Roberts k dohodě o jeho uvolnění ze Sparty,“ uvádí sportovní ředitel Petr Ton.

Roberts Bukarts stihl v minulé sezoně odehrát za Spartu čtrnáct zápasů v základní části, v nichž vstřelil dvě branky a na dalších pět přihrál. V předkole play-off skončil bez bodů.

Kudrna: Prohra nás nezastaví, jedeme dál

LIB - SPA 8:7p - Čtyřgólové náskoky nestačily

Přijďte v neděli 29. září 2019 do Tipsport areny na Týden hokeje