16. 12. 2002 Redakce

Roman Vondráček v nominaci juniorské reprezentace

Mladý útočník Roman Vondráček odletí s juniorskou reprezentací do zámoří, kde se bude národní tým mladých nadějí připravovat na nadcházející mistrovství světa juniorů v Halifaxu. Vondráček zůstal v reprezentaci i po zeštíhlení týmu o některá jména a je tak jediným zástupcem pražské Sparty juniorské reprezentaci.
Trenéři Holík a Kalous však počítají s účastí zhruba osmi krajánků, není tedy stále jisté, že si osmnáctiletý sparťanský útočník na mistrovství světa zahraje. Zde je kompletní nominace hráčů z domácí nejvyšší soutěže:

Brankáři:
Jakub Čech (Havířov), Martin Falter (Vítkovice).

Obránci:
Petr Punčochář (K. Vary), Martin Toms (K. Vary, hostoval v Chomutově), Lukáš Chmelíř (Vítkovice), Jan Holub (Liberec), Jiří Svoboda (Slavia, hostoval v Ml. Boleslavi).

Útočníci:
Jiří Hudler (Vsetín), Milan Michálek (Č. Budějovice), Tomáš Micka (hostuje v Havířově), Zbyněk Novák (Slavia, hostoval v Berouně), Petr Domin (K. Vary, hostoval v Ml. Boleslavi), Roman Vondráček (Sparta), Jakub Klepiš (Slavia), Jakub Koreis (Plzeň), Vladimír Škoda (Č. Budějovice).

Tuto sestavu trenéři doplní nejspíše o již zmíněnou osmičku hráčů ze zámoří. V útahu připadají:

Brankář:
Lukáš Mensátor (Ottawa, OHL).

Obránci:
Lukáš Krajíček (Peterborough, OHL), David Turoň (Portland, WHL), Ladislav Kolda (Owen Sound, OHL), Jan Platil (Barrie, OHL), Marek Chvátal (Sarnia, OHL).

Útočníci:
Jiří Novotný (Rochester, AHL), Petr Tatíček (Sault Ste. Marie, OHL), Petr Dvořák (Regina, WHL), Petr Přeučil (Drummondville, QMJHL), Tomáš Fleischmann (Moose Jaw, WHL), Kamil Kreps (Brampton, OHL).

×
Dnes v 17:30 | Muži
Madeta Motor České Budějovice
HC Sparta Praha
×
Dnes v 12:00 | Dor.
VSK Technika Brno
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparta zavítá po letech do Českých Budějovic

​Sparťani blízko rekordu, darovali krev i plazmu

O účast na MS U20 zabojují tři sparťané

Horák: Gesto fair play? Klobouk dolů