16. 12. 2002 Redakce

Roman Vondráček v nominaci juniorské reprezentace

Mladý útočník Roman Vondráček odletí s juniorskou reprezentací do zámoří, kde se bude národní tým mladých nadějí připravovat na nadcházející mistrovství světa juniorů v Halifaxu. Vondráček zůstal v reprezentaci i po zeštíhlení týmu o některá jména a je tak jediným zástupcem pražské Sparty juniorské reprezentaci.
Trenéři Holík a Kalous však počítají s účastí zhruba osmi krajánků, není tedy stále jisté, že si osmnáctiletý sparťanský útočník na mistrovství světa zahraje. Zde je kompletní nominace hráčů z domácí nejvyšší soutěže:

Brankáři:
Jakub Čech (Havířov), Martin Falter (Vítkovice).

Obránci:
Petr Punčochář (K. Vary), Martin Toms (K. Vary, hostoval v Chomutově), Lukáš Chmelíř (Vítkovice), Jan Holub (Liberec), Jiří Svoboda (Slavia, hostoval v Ml. Boleslavi).

Útočníci:
Jiří Hudler (Vsetín), Milan Michálek (Č. Budějovice), Tomáš Micka (hostuje v Havířově), Zbyněk Novák (Slavia, hostoval v Berouně), Petr Domin (K. Vary, hostoval v Ml. Boleslavi), Roman Vondráček (Sparta), Jakub Klepiš (Slavia), Jakub Koreis (Plzeň), Vladimír Škoda (Č. Budějovice).

Tuto sestavu trenéři doplní nejspíše o již zmíněnou osmičku hráčů ze zámoří. V útahu připadají:

Brankář:
Lukáš Mensátor (Ottawa, OHL).

Obránci:
Lukáš Krajíček (Peterborough, OHL), David Turoň (Portland, WHL), Ladislav Kolda (Owen Sound, OHL), Jan Platil (Barrie, OHL), Marek Chvátal (Sarnia, OHL).

Útočníci:
Jiří Novotný (Rochester, AHL), Petr Tatíček (Sault Ste. Marie, OHL), Petr Dvořák (Regina, WHL), Petr Přeučil (Drummondville, QMJHL), Tomáš Fleischmann (Moose Jaw, WHL), Kamil Kreps (Brampton, OHL).

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Buchtele: Prohra nás mrzí kvůli fanouškům

KLA - SPA 4:2 - Z Kladna bez bodového zisku

​Marpo: Sparta má teď nejlepší intro v lize

Soutěžte se Škodou o zájezd na MS!