30. 8. 2007 Lucie Vítková

S Orly v pravé poledne

Poslední srpnový den změří sparťané naposledy v přípravném období síly s extraligovým celkem. V pravé poledne zkříží hokejky se Znojemskými Orly, kteří v létě značně posílili a brousí si drápy na blížící se extraligový ročník. Poradí si s nimi úřadující mistr? Přijďte se podívat!
Orli v letním období zejména posilovali. Trojici hráčů skončilo hostování, klub posléze opustili pouze útočník Říha a bek Němeček. Vedení vyhledalo kvalitní náhrady, které by měly ztráty vyvážit a být klubu přínosem. Nová trenérská dvojice Sýkora – Hynek bude v obraně spoléhat na zkušeného Tesaříka či Chmelíře. Útočné komando posílili vsetínský Demel, vítkovický Radek Procházka nebo Čachotský z Jihlavy.

Trenéra Hořavu na střídačce vystřídala již zmiňovaná nová trenérská dvojice. Duo Sýkora Hynek se na střídačce opět setká po pár letech, kdy společně v roce 2002 dovedli k titulu pražskou Spartu. A práce jim od počátku šlape, Orlům se v přípravě daří. Doposud poznali hořkost porážky pouze třikrát, když nestačili dvakrát na České Budějovice a na Plzeň. Mountfieldu dokonce ani v jednom zápase nedokázali vstřelit branku.

Naopak cenná jsou dvě vítězství nad pražskou Slavií či vysoká výhra nad Lasselsbergerem. Orli si dokázali poradit rovněž se slovenskou Skalicí, překážkou jim nebyla ani prvoligová Olomouc.

To Pražanům se dařit přestalo, když třikrát v řadě prohráli. Přestože v ani jednom z posledních střetnutích nehráli v plné sestavě, postupně nestačili na Ústí nad Labem, Liberec a Berlín. Výhrou nad Znojmem by si Holešovičtí zvedli sebevědomí a dobře se naladili na víkend, který v neděli ukončí velkolepá akce – znovuotevření slavnostní otevření fans shopu.

Utkání startuje v pátek 31. srpna od 12:00 v T-Mobile Aréně. Na zápas jste všichni srdečně zváni, vstupné je dobrovolné. Na oficiálních stránkách bude tradičně připraven zkrácený online přenos se změnami stavu.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Polášek: Strašně se těším na partu v kabině

Nová posila! Do Sparty se vrací Adam Polášek

Vitouch: Zahrát si s A-týmem by bylo skvělé!

Vstupenky na derby a přípravu v prodeji!