17. 8. 2009 Radek Papáček

SOUTĚŽ: Navrhněte masku pro brankáře Petra Přikryla!

Pro hokejového gólmana je často nejdůležitější částí výstroje jeho maska. Fantomové mezi třemi tyčemi si potrpí na tvar i vzhled své helmy. A sparťanský gólman PETR PŘIKRYL si podobu své nové masky nechá navrhnout od samotných fanoušků!

PETR PŘIKRYL
S touto maskou bude Petr Přikryl chytat v příští sezoně. Navrhněte její grafickou podobu!

Okolo masek brankářů panuje velká pozornost. Někteří si na ně nechávají vyobrazit zvláštní talismany pro štěstí, někteří se zaměřují třeba i na nejoriginálnější či nejvtipnější nápady. "Přemýšlel jsem, jakou masku bych si udělal pro nadcházející sezonu. Pak mě napadlo, proč by mi ji nemohli navrhnout sami fanoušci Sparty?" zeptal se sám sebe Petr "Bingo" Přikryl.

"Naši fanoušci jsou dostatečně kreativní a šikovní. Takže to určitě dobře zvládnou a já se těším na všechny jejich návrhy. Jejich nápaditosti rozhodně nekladu žádné meze," usmívá se populární gólman. "Pokud bych si ale přece jen měl dovolit fanouškům poradit, tak by na masce neměly chybět sparťanské symboly a něco připomínající Prahu. Zbytek už ale opravdu nechám zcela na nich," směje se Petr Přikryl.

Maska se bude dražit

Fanoušci mohou své návrhy posílat do 2. září 2009. "Petr pak z došlých návrhů vybere vítězný, který si nechá vyobrazit na svou novou masku. Po skončení sezony bude maska vydražena v internetové aukci a výtěžek věnován na charitativní účely," uvedl Radek Papáček z marketingového oddělení Sparty. "Jsem velmi rád, že soutěž spojíme i s užitečným a hlavně potřebným. Alespoň malým dílem pomůžeme tam, kde to bude potřeba. A když vítězný autor bude chtít, může si se mnou klidně zachytat na tréninku," dává další náboj soutěži Petr Přikryl.

Své návrhy posílejte na emailovou adresu papacek@hcsparta.cz ve standardních grafických formátech (JPEG, GIF, PNG, BMP,...) či ručně kreslené poštou na adresu HC Sparta Praha, Radek Papáček, TESLA ARENA, Za Elektrárnou 419, 170 00 Praha 7.

Pravidla soutěže

1) Soutěže se mohou zúčastni všichni fanoušci bez rozdílu.
2) Do soutěže může každý fanoušek poslat libovolný počet grafických návrhů.
3) Soutěže probíhá v termínech od 17.8.2009 do 2.9.2009.
4) Vítězný návrh vybere a vítěze určí Petr Přikryl.
5) Autor vítězného návrhu získá repliku nového dresu Petra Přikryla, permanenentní vstupenku na sezonu 09/10 a sadu sběratelských karet s maskami extraligových brankářů.
6) Všechny došlé návrhy budou zveřejněny na webu hcsparta.cz.
7) Do soutěže budou zařazeny návrhy zaslané na emailovou adresu papacek@hcsparta.cz ve standardních grafických formátech (JPEG, GIF, PNG, BMP,...) či ručně kreslené poštou na adresu HC Sparta Praha, Radek Papáček, TESLA ARENA, Za Elektrárnou 419, 170 00 Praha 7.
8) Při vytváření návrhu masky může být použita šablona umístěná ke stažení v článku.


Šablona masky


Stáhněte si šablonu masky pro Váš návrh

Masky Petra Přikryla z let minulých
Maska Petra Přikryla pro novou sezonu

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Neuvirth: Chci ve Spartě slavit titul!

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Jurčina: Rauma? Máme se na co těšit

CHL: Spartu čeká v prvním kole Lukko Rauma!