3. 1. 2023 HC Sparta

SPARTA VZDÁVÁ HOLD #14

Největší dobročinný projekt české extraligy je zpátky! Sparta vzdá už počtrnácté hold všem záchranářům, vojákům, policistům a hasičům. Právě na motivy hasičské uniformy budou připraveny další speciální dresy.

Projektu Sparta vzdává hold budou věnované zápasy v neděli 22. ledna proti Mladé Boleslavi a ve středu 25. ledna s Litvínovem, kdy se navíc můžete těšit na další speciální ceremoniál. Už před nedělním zápasem se můžete znovu těšit na výstavu speciálních vozů Integrovaného záchranného systému a Armády ČR. Kromě plně vybaveného sanitního vozu si budete moct prohlédnout hasičský vozy Triton a Titan, policejní speciál BMW i40 a vojenský Land Rover Defender 130 Kajman.

V uplynulém ročníku se podařilo téměř zdvojnásobit dosud nejvyšší vybranou částku – na konta tří nadací integrovaného záchranného systému se podařilo vybrat 1.104.350 korun! Za celou historii projektu činí kompletní vybraná částka 5.343.438 korun.

Kromě dobročinných aukcí dresů je znovu možné přispívat přes server Donio.cz, kde si můžete opět zakoupit spoustu jedinečných zážitků i hokejových artefaktů.

Během třetí třetiny zápasu s Litvínovem vzdáme hold všem hrdinům v potemnělé O2 areně. Připravte se na tento speciální moment a zakupte si speciální svítivé tričko a staňte se součástí ojedinělého hokejového zážitku!

Dnes v 17:20 | Muži
HC Škoda Plzeň

Cesta na divoký západ, jedeme do Plzně

Další rekord Sparta vzdává hold!

Pokladník Forman: 300. bod mám za tři tisíce

Setkání s hráči v obchodním domě Van Graaf