5. 1. 2012 Tomáš Zetek

Sacha Treille se vrací, rozehraje se v Ústí

Prožívá smolnou sezonu plnou zranění. Ale teď je zpět! Sacha Treille se definitivně vrací na led a rozehrávat se bude v prvoligovém Ústí nad Labem. „Jedná se o střídavý start. Jakmile bude mít větší zápasové vytížení a rytmus, vrátí se i do sparťanského dresu,“ uvedl Josef Jandač, kouč a sportovní manažer vedoucího celku Tipsport extraligy.

Sacha Treille

Čtyřiadvacetiletý francouzský útočník v této sezoně ještě neodehrál jediný extraligový zápas. Od začátku ročníku jej brzdila zranění. Než se stačil Sacha Treille dostat do formy, opět byl zapsán na marodku, a tak v dresu prvoligového Berouna odehrál jen tři zápasy, v nichž si připsal stejný počet bodů za gól a dvě asistence. Nyní se stěhuje na střídavý start do Ústí nad Labem.

„Po opakovaných zraněních je opět připraven pravidelně nastupovat. Zvolili jsme variantu střídavého startu v Ústí, kde bude mít prostor se rozehrát a nabrat zpátky pravidelnou zápasovou zkušenost,“ uvedl Josef Jandač. Z elitního celku Tipsport extraligy se tedy mladší z bratrské dvojice Francouzů stěhuje to týmu, jenž se hřeje na výsluní druhé nejvyšší soutěže. „Dohoda je taková, že v případě potřeby může Sacha vypomáhat v Ústí i v závěru sezony, což znamená i v případné baráži,“ dodal kouč Sparty.

×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

ŽIVĚ: Sparta hraje v Litvínově, za stavu 3:3 bude prodloužení

Smejkal: V kabině zůstáváme nohama na zemi

SPA - MHK 2:1 - Vítězná vlna pokračuje!

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!