20. 11. 2018 Fanshop HC Sparta

Smejkal s Říčkou budou v neděli ve fanshopu!

Až zazní v neděli poslední siréna zápasu mezi Spartou a Třincem, tak rozhodně nechvátejte domů, sparťani. Tentokrát se vám rychlý odchod nevyplatí. Naopak. Zajděte do sparťanského fanshopu v O2 areně na první nightshopping v této sezoně. A že to bude stát za to, o tom vůbec nepochybujte. Proč by vám zrovna tahle akce neměla utéct?

Robert Říčka a Jiří Smejkal. To jsou dva z mnoha důvodů, proč byste měli dorazit. Oba hráči tam budou jen pro vás. A zatímco se vám budou podepisovat, budete pořizovat společné fotky nebo s vámi jen tak prohodí pár slov třeba o posledním domácím zápase, tak vy můžete vybírat vánoční dárky, které udělají radost pod stromečkem každému sparťanovi.

A máme pro vás jeden tip. Nebo vlastně dva, protože zatímco ve fanshopu bude autogramiáda, tak vy můžete využít exkluzivní akci 1 + 1 zdarma na všechny nezlevněné kulichy, které ve fanshopu máme. Znáte to dobře. Jeden koupíte a druhý (levnější) budete mít zdarma. Více kulichů, více radosti a nějaká ta ušetřená kačka se před Vánoci taky hodí.

A v neposlední řadě bude nedělní utkání patřit všem dárcům sparťanské krve a nejen pro ně je ve Fanshopu připravená nová kolekce k letošnímu ročníku.

Když k ní něco přidáte, tak máte na dres. Výroční dres. Určitě vám neuniklo, že se blíží černý pátek. Black friday v rudém sparťanském provedení znamená, že dostanete při nákupu červeného výročního dresu jednorázovou slevu 115 korun. Akce se vztahuje rovněž na populární loňský model výročního dresu. Tak se nebojte a stavte se pro svého nového červeného favorita.

A když ne pro dres, tak určitě musíte sáhnout po našich nejnovějších mikinách. Právě ty by neměly ve vašem šatníku scházet. Jsou pro pány, dámy i malé sparťánky v decentních tmavých barvách, na zip i bez zipu s kapucí či bez ní. A hlavně mají výrazná loga Sparty vidět všude.

Sparta letos slaví 115 let od svého vzniku. A oslavy budou velkolepé. Nedělní sparťanský night shopping není zdaleka to poslední, co pro vás do Vánoc chystáme. A bude to veliké. Tak nás sledujte a nic vám neuteče.

Rousek: Za žádnou cenu se nesmíme vzdávat

SOC - SPA 4:3 - Těsná porážka po dramatu

Sukeľ: Moje sebevědomí půjde nahoru