8. 12. 2005 Vojtěch Gibiš

Sparta a Siemens nadělovaly v motolské nemocnici

V pondělí pátého prosince nanaděloval jen Mikuláš. Do motolské nemocnice se vypravila i hokejová Sparta a její generální partner Siemens. Extraligoví hokejisté Petr Havelka, Ondřej Malinský, Tomáš Netík, Michal Sivek a kapitán Martin Chabada vybaveni krásnými dárky od Siemensu navštívili děti na hematologickém a onkologickém oddělení nemocnice v Motole.
Děti měly z návštěvy urostlých hokejistů zprvu respekt. Když se s nimi pak ale hráči Sparty dali do řeči, podepsali jim plakáty a fotky a vyprávěli jim o tom, jaké je to být hokejistou, všechny bariéry byly ty tam. Po dlouhých rozpravách, focení, podepisování, rozdávání plyšáků, adventních kalendářů, sladkostí a dalších dárečků hráči ještě obešli děti na jednotce intenzivní péče.

Nakonec si Sparťané po telefonu popovídali se sedmnáctiletým Pavlem, který čeká na transplantaci a je velkým fanouškem Sparty. Ten od hokejistů dostal i dres s věnováním a podpisy všech hráčů HC Sparta Praha a sliboval, že hned jak se uzdraví, tak se na ně přijde podívat do T-Mobile Areny.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Zpátky na hokej, do Prahy přijede Liberec

Miroslav Forman prodloužil kontrakt ve Spartě

Neuvirth: Chci pomoct Spartě na ledě i mimo něj

Hlinka: Musíme zůstat v klidu a poctivě trénovat